facebook

Auto līzings jauniem uzņēmumiem

Auto līzings ir viens no izdevīgākajiem auto iegādes veidiem jauniem uzņēmumiem. Līzings ir noguldījumu un maksājumu plāns, kas ļauj uzņēmumam iegādāties transportlīdzekli, neizmantojot pašu kapitālu.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Auto līzings uzņēmumiem

Auto līzings ir īpaši izdevīgs jauniem uzņēmumiem, jo ​​tas ļauj uzņēmumam uzreiz izvairīties no lieliem izdevumiem. Tā vietā uzņēmums par automašīnu var norēķināties sev ērtā laikā – reizi mēnesī vai reizi ceturksnī. Tas palīdz uzņēmumam labāk kontrolēt izmaksas un plānot finanses ilgtermiņā.

līzings

Auto līzings jauniem uzņēmumiem ir arī ērts, jo tas ļauj uzņēmumam izvēlēties savām vajadzībām un budžetam atbilstošu automašīnu. Uzņēmums var izvēlēties jaunu vai lietotu automašīnu, kā arī izvēlēties tiem atbilstošu nomas periodu un apmaksas shēmu.

Ātrais kredīts uzņēmumiem arī var būt labs variants kredītu saņemšanai
Auto līzings jauniem uzņēmumiem ļauj uzņēmumam izvēlēties starp vairākiem auto izmantošanas variantiem. Uzņēmums var izvēlēties transportlīdzekli izmantot tikai darba laikā vai izmantot personiskām vajadzībām. Tas ļauj uzņēmumam izvēlēties savām vajadzībām un budžetam izdevīgāko variantu.

Auto līzings jaunajiem uzņēmumiem prasa arī mazāk procedūru prasību nekā tradicionālais auto iegādei nepieciešamo dokumentu saraksts.

auto līzings

Lai novērtētu uzņēmuma maksātspēju, līzinga kompānijas parasti pieprasa uzņēmuma reģistrācijas dokumentus un finanšu pārskatus.

Jebkurā gadījumā, pirms pieteikties auto līzingam, ir jāsalīdzina dažādu kredītu kompāniju piedāvājumi un jāizvēlas piedāvātais variants, kas būs izdevīgs Jūsu uzņēmumam.

bilde auto līzings jauniem uzņēmumiem
Auto līzings jauniem uzņēmumiem
elizings logo

Komentāri (1)

20.03.2023 13:16
picērija arī var pretendēt uz kredītu auto iegadei? vai kebabnīca?

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!