facebook Depozīti bankās, procenti un salīdzinājums
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Depozīti bankās, procenti un salīdzinājums

Daudziem no mums ir uzkrājumi, kā saka, lietainai dienai vai gaišai nākotnei.

Depozīti Latvijas bankās


Dažiem tā ir diezgan liela summa, dāžiem nav. Kāds savus uzkrājumus glabā mājās, skaidrā naudā vai bankas kontā, kāds iegulda nekustamajā īpašumā. Visizplatītākā iespēja ir glabāt naudu bankas kontā. Protams depozīti bankās ir viens no uzticamākajiem variantiem, bet ne vienmēr izdevīgākais. Par konta apkalpošanu banka ņem komisiju, noņem noteiktus procentus. salīdzināt depozītus
izdevīgs depozīts Tāpēc daudzi meklē dažādus variantus, kā panākt, lai šī uzkrātā nauda nestu vismaz kādu peļņu, t.i. dividendes. Ar noguldījumiem nodarbojas dažādas bankas, fondi, finanšu kompānijas. Šis ir viens no veidiem, kā gūt peļņu, aizdodot naudu bankai uz noteiktu laiku un par to saņemot iepriekš noteiktus procentus. Parasti procentu likmes svārstās no 4-5% gadā. Summas līdz 100 000 eiro obligāti tiek apdrošinātas, kas nozīmē, ka ir garantija par depozīta uzticamību.

Pirms izlemjat veikt depozītu bankā vai citā finanšu uzņēmumā, vēlams iepriekš salīdzināt nosacījumus un procentu likmes, kā arī aprēķināt savu ieguvumu, izmantojot kalkulatoru bankas vai citas finanšu kompānijas mājaslapā. Jo atkarībā no izvēlētā depozīta veida atšķirsies arī likmes, t.i. peļņas procenti un līdz ar to arī turpmāka peļņa. Jo lielāks noguldījums un garāks termiņš, jo lielākā peļņa. Galvenais ir izvēlēties sev ērtu un izdevīgu depozīta veidu.


kavētie maksājumi

ELIZINGS: Depozīti bankās, procenti un salīdzinājums

elizings logo

Komentāru skaits: 2

Raksta::
Pievienots:: 20.05.2022 11:31
Noguldījumi un depozīti ir viens un tas pats?
Raksta::
Pievienots:: 23.05.2022 13:54
Un kas būs izdevīgāks?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!