Patēriņa Kredīts - Oficiālā Kredītu Salīdzināšana | elizings.lv

Patēriņa kredīts

Ar vienu pieteikumu saņem izdevīgāko piedāvājumu no populārākiem aizdevējiem

63. 38

*mēneša minimālais maksājums
Kalkulācijas piemērs

  • Sertificēta datu drošības sistēma


PRIEKŠROCĪBAS

KREDĪTU SALĪDZINĀŠANAI

Nepieciešams tikai
viens pieteikums

Bez maksas
un saistībām

Kredīta veidu
izvēlies pats

Populārāko un drošāko
aizdevēju piedāvājumi

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

KĀPĒC TIEŠI ELIZINGS?

BEZ MAKSAS
Piedāvājumu izskatīšana un saņemšana ir par brīvu
BEZ SAISTĪBĀM
Pieteikuma aizpildīšana neuzliek saistības sadarboties
DROŠI
Garantējam Tavu personīgo datu drošību
IZDEVĪGI
Izvēlies zemāko procentu, kā arī ietaupi savu laiku
ĒRTI
Paraksti līgumu jebkurā no vairākām filiālēm Latvijā vai attālināti
SAPROTAMI
Visu banku un kredītiestāžu noteikumi vienā platformā

PAR MUMS RAKSTA:

MŪSU PARTNERI

VISI IESPĒJAMIE KREDĪTI

KLIENTA VIDĒJIE GADA IETAUPĪJUMI

7,1%

524€

Pašlaik pieteikumu aizpilda: 2 cilvēki
Verified WEB-APP counter

Patēriņa kredīts jebkuram mērķim

Mērķa noteikšana un lēmums par patēriņa kredīta nepieciešamību

Izvirzītais mērķis patēriņa kredītam:
Naudas aizdevums ir tas produkts, kuru kredīta devēji (iestādes) piedāvā, lai piešķirtu finansējumu paša klienta izvirzītam mērķim. Taču jāņem vērā, ka kredīta kompānija, kurā vērsīsieties ar pieteikumu, noteikti uzdos šo gaužām vienkāršo jautājumu: “Kādam mērķim paredzēsiet naudas līdzekļus, no piešķirtās kredīta summas?“. Tādēļ ļoti svarīgi ir, jau priekšlaicīgi, izdomāt un izvirzīt nepieciešamību gan pēc kredīta, gan kādam mērķim to izmantosiet.
Mērķi var būt visdažādākie. Tā piemēram:

Nepieciešamā finansējuma apmēra (summas) noteikšana, kad plānojat aizņemties naudu savu vēlmju īstenošanai, vienmēr svarīgi plānot arī neparedzētus tēriņus. Tādēļ aprobežoties ar summu, kura nepieciešama tikai, piemēram, lidmašīnas biļetēm, viesnīcas apmaksai, apdrošināšanai vai tamlīdzīgi, būtu gana naivi vai pat pakļaut sevi finansiālu zaudējumu riskam. Ieteikums, labāk aizņemties vairāk un atmaksāt atpakaļ ja paliek pāri, nekā ciest zaudējumus un nepiepildīt savu iecerēto mērķi.

Kredīta termiņa noteikšana un izvēle:

Pieteikuma iesniegšanas kārtība

Pieteikumu naudas aizdevumam Jūs varat iesniegt gan mūsu mājas lapā izvēloties atbilstošo produktu un aizpildot pieteikuma formu, gan personiski ierodoties kādā no mūsu filiālēm.

Izskatīšana un piedāvājuma izteikšana:

pieteikums Lai aizdevēji Jums varētu piedāvāt pēc iespējas labākos patēriņa kredīta nosacījumus, tiks ņemts vērā, kāda bijusi kredītu atmaksas pieredze, tieši ar Jums kā aizņēmēju, līdz šim vai uz doto brīdi, ja Jums ir aktīvi kredītu atmaksas līgumi.
Piemēram, Jūs tiksiet uzskatīts par labu aizņēmēju ja iepriekšējie kredīti atmaksāti pilnībā, vai esošie tiek maksāti laikā un/vai ātrāk, veicot lielākus maksājumus, nekā tas paredzēts pēc noslēgtā līguma maksājuma grafika.
Tā pat aizdevuma piedāvājumu, var ietekmēt Jūsu oficiālie ienākumu attiecībā pret esošo kredītu ikmēneša maksājumiem, ja tādi ir.
Gadījumos, kad tomēr aizdevēji kāda iemesla dēļ nevar piešķirt patēriņa kredītu, mēs saviem klientiem piedāvājam finansējumu iegūt ar cita produkta, kredīts pret auto, starpniecību.

Kreditēšanas līguma parakstīšana

Naudas kredīta līgumu piedāvājam parakstīt divos veidos:

Šobrīd aktīvi darbojamies, lai varētu piedāvāt līguma parakstīšanu, izmantojot arī elektronisko parakstu, taču jāpiemin, ka ne visi mūsu partneri šo jauninājumu un moderno rīku spēs piedāvāt. Savukārt, ja jāparaksta līgums, jau augstāk pieminētajā produktā “kredīts pret auto”, tad vienīgais līguma parakstīšanas veids ir ierodoties filiālē, jo automašīna tika apskatīta arī vizuāli un mūsu speciālisti to novērtēs, atbilstībai šim kredīta produkta veidam.

Finansējuma (naudas) saņemšana

nauda Ja tiek parakstīts patēriņa kredīta līgums, naudas pārskaitīšana tiek veikta uz aizņēmēja (klienta) bankas kontu. Tādēļ ļoti svarīgi lai līguma parakstīšanas brīdī Jums ir pieejams savas konta numurs. Parasti tas notiek tiklīdz parakstītie dokumenti tiek nosūtīti uz grāmatvedības departamentu. Un tad jau aptuveni 15 – 30 minūšu laikā finansējumu saņem arī savā bankas kontā pats aizņēmējs.
Naudas nonākšanas ātrumu aizņēmēja kontā var ietekmēt darbība starp bankām un tas kurā bankā ir Jums piederošais konts. Naudas izmaksa pēc līguma parakstīšanas tiek veikta arī sestdienās, bet atsevišķos gadījumos tas iespējams pat svētdienās.
Kredīt-vēsture un esošo saistību izpilde - to pierādīšana

Aizņēmēja vecums patēriņa kredītam

Šāda veida finanšu darījumus un kredītus ir iespējams saņemt personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu. Bet jāņem vērā ka personām līdz 21 gada vecumam, aizdevēji mēdz pieprasīt galvotāju. Tādēļ ļoti svarīgi, lai personai, kurai nav sasniegts 21 gadu vecums, būtu stabili oficiāli ienākumi, pietiekams darba stāžs un laba kredīt-vēsture.