facebook

Auto kredīts un līzings

Iespēja BEZ MAKSAS salīdzināt un izvēlēties izdevīgāko kredīta piedāvājumu transporta iegādei

auto-kredits-lizings
-

Precīzs ikmēneša maksājums tiks aprēķināts piedāvājumā
Kalkulācijas piemērs

  • Sertificēta datu drošības sistēma

PRIEKŠROCĪBAS

linija Nepieciešams tikai viens pieteikums icon

Nepieciešams tikai viens pieteikums

linija Bez maksas un saistībām icon

Bez maksas un saistībām

linija Kredīta veidu izvēlies pats icon

Kredīta veidu izvēlies pats

linija Populārāko un drošāko aizdevēju piedāvājumi icon

Populārāko un drošāko aizdevēju piedāvājumi

KĀPĒC TIEŠI ELIZINGS?

BEZ MAKSAS
Piedāvājumu izskatīšana un saņemšana ir par brīvu
BEZ SAISTĪBĀM
Pieteikuma aizpildīšana neuzliek saistības sadarboties
DROŠI
Garantējam Tavu personīgo datu drošību
IZDEVĪGI
Izvēlies zemāko procentu, kā arī ietaupi savu laiku
ĒRTI
Paraksti līgumu jebkurā no vairākām filiālēm Latvijā vai attālināti
SAPROTAMI
Visu banku un kredītiestāžu noteikumi vienā platformā
mērķis

PAR MUMS RAKSTA

MŪSU PARTNERI

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA!

Lai izteiktu labāko kredīta piedāvājumu tieši Tev, ļauj mūsu speciālistiem ar Tevi sazināties!

Paldies, sazināsimies ar tevi tuvākajā laikā!

* Elizings.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs!
Elizings.lv portāls piedāvā salīdzināt piedāvājumus tādiem pakalpojumiem kā Patēriņa kredīts, Auto kredīts, Kredītu apvienošana, Pārkreditācija un Hipotekārais kredīts.
Patēriņa kredīts: līdz 15.000€, procentu likme no 7% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Auto kredīts: līdz 25.000€, procentu likme no 6% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Kredītu apvienošana: līdz 15.000€, procentu likme no 9% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Pārkreditācija: līdz 15.000€, procentu likme no 9% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Hipotekārais kredīts: līdz 200.000€, procentu likme no 4% (GPL), termiņš: no 6 līdz 240 mēnešiem;
Kalkulācijas piemērs: Pieņemot, ka kredīta procentu likme ir 7.9% gadā, kredīta kopējā summa 5000 EUR, līguma termiņš 48 mēneši, līguma noformēšanas maksa 100 EUR, gada procentu likme (GPL) ir 9.44%, kopējā summa, kas klientam jāmaksā par kredītu, ir 5962.72 EUR, un veicamo maksājumu apmērs mēnesī sastāda 122.14 EUR.
Pašlaik pieteikumu aizpilda: 20 cilvēki
Verified WEB-APP counter

Ieteikumi Auto kredīta saņemšanai:

Secība kādā notiek kredīta noformēšana auto iegādei

Pirms sākt formēt aizdevumu auto iegādei, Jums jāsaprot kādu summu Jūs vēlaties aizņemties no kredīt devējiem. Jo ja automašīnas cena ir 10.000 EUR, un Jums pašiem ir 3000 EUR tad acīmredzami auto kredītu vajadzētu formēt tikai uz 7000 EUR. Papildus tam vajadzētu izvērtēt izdevumus, kuri var rasties iegādes procesā. Tie ir izdevumi, kas saistīti ar reģistrāciju CSDD, obligātā apdrošināšana, auto sākotnēja apkope un tamlīdzīgi. Tāpēc mēs iesakām aizņemties mazliet vairāk – labāk lai ir vairāk naudas vai tā paliek pāri, nevis pēkšņi, pirkuma noformēšanas brīdī tās pietrūkst. Ņemot vērā kā auto kredīts tiek formēts bez pirmās iemaksas un auto vērtējums šim kredītam nav vajadzīgs – aizņemties Jūs varat pat lielāku summu nekā iegādājamās automašīnas tirgus vērtība. Savukārt auto līzings paredz ierobežotu finansējumu auto pirkumam, kur dažreiz nepieciešama arī minimālo pirmā iemaksa.

Kredīta termiņš

Lai izvēlētos drošāko un piemērotāko kredīta termiņu, nākamais posms ir novērtēt savus ienākumus un izdevumus. Transporta iegāde ir liels pirkums, tāpēc Mēs iesakām izvelēties termiņu nedaudz lielāku par to, kuru Jūs uzskatāt par pieņemamu – jo dzēst kredītu var arī pirms termiņa, bez procentiem. Toties mazāks ikmēneša maksājums atvieglos Jums dzīvi. Jebkurš kreditēšanas līgums, paredz to, ka Jūs varat maksāt lielākas summas un līdz ar to izmaksāt aizdevumu pirmstermiņā. Tagad kad ir noskaidrota nepieciešamā summa – droši varat aizpildīt kredīta pieteikuma formu.

Kā notiek pieteikuma iesniegšana:

pieteikums Ir divi veidi kā pieteikties, ja tiek formēts auto kredīts vai līzings:
1) Jūs varat aizpildīt on-line pieteikumu elizings mājas lapā;
2) vai griezties uzreiz kādā no mūsu birojiem, līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu.
Abos variantos atbildi saņemsiet 10-40 minūšu laikā. Vienīgi aizpildot pieteikuma formu internetā, lai saņemtu 100 % precīzu atbildi - obligāti jāpievieno konta pārskats par pēdējiem 6 mēnešiem. Dokumentu nepieciešams pievienot, izmantojot elizings vietni, kurā tiek izmantota droša un sertificēta datu drošības sistēma. Bet, ierodoties mūsu filiālēs, pastāv iespējas, ka konta pārskats nebūs vajadzīgs. Taču ja bankas un aizdevēji to tomēr pieprasīs, tad to uztaisīt Jums laipni palīdzēs mūsu auto līzinga specialisti izmantojot to pašu, drošu un sertificētu drošības sistēmu. Ja tiek formēts līzings, tad vēlams vel pievienot automašīnas aprakstu. Visos gadījumos ņemiet vērā, ka ja tiek formēts kredīts auto iegādei, tad obligāti norādiet to pieteikumā, sadaļā kredīta veids vai finansējuma mērķis - jo auto kredīta gada procentu likme ir krietni izdevīgāka par parasto naudas aizdevumu.

Kredīta līguma parakstīšana

Auto kredīta līgumu Jūs varat parakstīt trīs veidos:

Ja tiek formēts auto līzings tad vienīga iespēja parakstīt līgumu ir klātienē, ierodoties mūsu filiālēs – jo formējot līzingu obligāti būs vajadzīga iegādājamās automašīnas vizuālā apskate, ko veiks mūsu specialisti;

Naudas saņemšana

nauda Ja tiek parakstīts auto kredīts, tad pēc līguma parakstīšanas nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu. Darba dienās tas notiek 15-45 minūšu laikā no parakstīšanas brīža. Tālāk viss atkarīgs no tā kurā bankā Jums ir konts. Ja tiek formēts auto kredīts tad naudas pārskaitījums notiek arī sestdienās un dažos gadījumos arī svētdienās. Savukārt, ja tiek formēts auto līzings tad jāsaprot ka, lai saņemt naudu, vajadzēs ne tikai parakstīt līgumu bet vel arī piereģistrēt auto uz kredīt kompānijas vārda, sevi (klientu) norādot kā turētāju.

Bieži klientam automašīna vel nav izvēlēta

Tad mēs iesakām saprast un izdomāt cik maksimāli dārga varētu būt Jūsu vēlamās automašīnas cena un vadoties pēc šīs summas, pieteikties kredītam. Ņemot vērā, ka auto kredīts Jums paredz naudas saņemšanu pirms tā iegādes, tas dod Jums priekšrocību izvēloties jauno automašīnu, jo auto meklēšana, kad Jums kabatā jau ir visa summa, ir krietni vienkāršāka un dažreiz palīdz samazināt pārdevēja uzlikto automašīnas cenu (kaulēties). Lai atrastu savu sapņu auto, pēc naudas saņemšanas brīža tiek dots termiņš tā iegādei. Tās var būt 30 vai 60 dienas, viss atkarīgs no līguma nosacījumiem. Tāpēc varam secināt ka, ja nav izvēlēts auto – tā nav problēma. Noslēdzot līgumu Jums būs līdz pat 60 dienām, lai to atrastu un iegādātos!

Bet ja klientam auto jau ir izvēlēts

Izvēlēts transporta līdzeklis īpaši neko nemainīs līguma nosacījumos ja tiek formēts auto kredīts, un naudu varēsiet saņemt uz savu kontu pirms pirkuma. Tāpēc izvelēties konkrētu auto pirms kredīta formēšanas vajadzētu tikai auto līzinga gadījumā. Toties līzings dos iespēju ieķīlāt Jūsu iegādāto automašīnu, kas krietni palielina klienta iespēju saņemt pozitīvo atbildi no kredīt kompānijām un bankām – jo auto būs kā nodrošinājums.

Kredīts auto iegādei vai auto līzings ?

Formējot tādu kreditēšanas produktu kā auto kredīts ir vairākas priekšrocības:

lizings Savukārt formējot auto līzingu transporta līdzeklis tiks reģistrēts uz līzinga kompānijas vārda. Pirms līguma parakstīšanas automašīnu vajadzēs novērtēt, tāpēc būs vajadzīga kaut minimālā informācija un bildes par iegādājamo auto. Toties, kā jau bija minēts, līzinga gadījumā ir lielākas izredzes saņemt pozitīvu atbildi no aizdevējiem.

Pierādāmie ienākumi, bet bez oficiālās darba vietas

Tādos gadījumos, kad klientam ir regulārie ienākumi, bet tie netiek atspoguļoti VSAA nodokļu izrakstā, lai saņemt pozitīvu atbildi par kredīta vai auto līzinga pieprasījumu no kredīt kompānijām – Jums būs vajadzīgs pierādījums par ienākumiem:

Svarīgi būtu pieminēt, elizings vietnes sertificētu datu drošības sistēmu, kura nodrošina drošu datu glabāšanu līdz brīdim, kamēr tie ir nepieciešami – bet vēlāk to drošu neatgriezenisku dzēšanu.

Kredīts no 18 gadiem

Ja jums ir regulārie ienākumi un nav sabojāta kredīt vēsture – tad vecums no kura Jūs jau varat formēt tādus finanšu produktus kā auto kredīts un līzings ir tieši 18 gadi. Ir gadījumi, kad pieprasīta summa ir par lielu, ņemot vērā klienta darba stāžu – tad kā risinājums varētu būt galvotājs. Citas kompānijas praktizē pieprasīt galvotājus visiem, kuriem vel nav sasniegts 21 gadu vecums, bet tas viss arī ir atkarīgs no Jūsu ienākumiem, darba stāža un kredīt vēstures.