facebook

Kredītu refinansēšana

Refinansē savu kredītu par 0.€ Piesakies un salīdzini ikmēneša maksājumus

mēn.
0.00
IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS
precīzu aprēķinu saņemsi piedāvājumā
Sertificēta datu drošības sistēma
Kredītu refinansēšana

Priekšrocības

Saņem izdevīgāku aizdevumu līdz pat 15'000 € icon

Saņem izdevīgāku aizdevumu līdz pat 15'000 €

Neizdevīgo kredītu pārkreditācija ar iespēju ietaupīt icon

Neizdevīgo kredītu pārkreditācija ar iespēju ietaupīt

Garāks termiņš (līdz 96 mēn) samazinot ikmēneša izdevumus icon

Garāks termiņš (līdz 96 mēn) samazinot ikmēneša izdevumus

Mazāks ikmēneša maksājums - vieglāka kredīta atmaksa icon

Mazāks ikmēneša maksājums - vieglāka kredīta atmaksa

Ātrāka aizdevuma atmaksa bez procentiem icon

Ātrāka aizdevuma atmaksa bez procentiem

Izdevīgāka kredītu refinansēšana

Kredītu refinansēšana bez ķīlas

Kredītu refinansēšana bez ķīlas

Kredīta refinansēšana ir process, kas paredz saņemt izdevīgāku aizdevumu, ar kura palīdzību tiek veikta esošā, ne tik izdevīga kredīta atmaksa. Elīzings kredītu salīdzināšanas platforma, kur apvienotas vadošās kredītu kompānijas Latvijā, ikvienam palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu, kas noteikti būs izdevīgākā kredītu refinansēšana bez ķīlas vai jebkādiem citiem apgrūtinājumiem.

Hipotekārā kredīta refinansēšana

Laika gaitā arī hipotekārais kredīts var kļūt ne tik izdevīgs aizdevums, kā cits aizņēmums uz summu, kāda atlikusi kredīta atmaksai. Elīzings kredītu salīdzināšana sniedz iespēju noskaidrot, vai, starp aizdevējiem Latvijā, ir pieejams izdevīgāks kredīts ar fiksētu procenta likmi, lai būtu veicama hipotekārā kredīta pirmstermiņa atmaksa, tādējādi ietaupot uz procentu likmes izmaiņām.

Ātro kredītu refinansēšana

Lai ietaupītu savus līdzekļus, ieteicams refinansēt ātros kredītus, jo tieši šādi īstermiņa aizdevumi visbiežāk rada grūtības veikt kredīta atmaksu paredzētajā termiņā. Elīzings aizdevumu salīdzinājums palīdzēs noteikt, kurš ir izdevīgākais ilgtermiņa kredīts no visiem, kādus piedāvā kredītu kompānijas Latvijā. Tomēr, ja tie ir vairāki ātrie aizdevumi, tad jāizvēlas ātro kredītu apvienošana vienā maksājumā, kas noteikti ļaus ietaupīt vēl lielu naudas summu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ko nozīmē kredītu refinansēšana?

Refinansēt kredītus nozīmē, saņemt jaunu aizdevumu ar stipri labākiem nosacījumiem, tādā veidā, mazinot maksājumu slogu mēnesī, sniedzot iespēju ietaupīt uz maksājumiem.

Kāda ir maksimālā summa kredītu refinansēšanai?

Kopējā pieejamā summa, kāda tiek piedāvāta, refinansējot aizdevumus, var sasniegt līdz pat 15'000 €, tomēr katram klientam pieejamais summas limits var atšķirties, atkarībā no personas finansiālajām iespējām un konkrētās kredītu kompānijas piedāvājuma.

Vai refinansēt iespējams visus kredītus?

Jā. Jebkura veida aizdevumu piedāvā vairākas kredītu kompānijas, tādēļ kredītu refinansēšana ar izdevīgākiem atmaksas nosacījumiem iespējama visiem kredītu veidiem, tostarp hipotekāriem aizdevumiem.

Kā kredītu refinansēšana man var palīdzēt?

Ar šī pakalpojuma palīdzību, katram aizņēmējam ir iespējas ietaupīt savu naudu uz maksājumiem, kuri laika gaitā radījuši pārāk lielu slogu, jo laikam ejot un procentu likmēm mainoties, atsevišķas kredītu kompānijas var piedāvāt zemākus maksājumus, kas ļauj ietaupīt, ja esošos kredītus refinansē uz jauniem. Tādā veidā tiek iegūts zemāks maksājums, kuru ērtāk atmaksāt un samazinās kavētu maksājumu risks..

Vai kredītu refinansēšana ietver sevī arī esošā aizdevuma līguma izmaiņas?

Jā. Arī tas ir viens no refinansēšanas veidiem, kā savam klientam ietaupīt ļauj kredītu kompānija, kurā agrāk noformēts aizdevums. Pārsvarā, šādās situācijās tiek veiktas izmaiņas, pagarinot aizdevuma līguma atmaksas termiņu un ne tikai.

Cik man izmaksās kredītu refinansēšana?

Ja Jums jau ir aizdevums, kuru maksājat, Jūsu izmaksas nepieaugs. Saņemot iespēju refinansēt, esošais aizdevums tiek atmaksāts un Jūs iegūstat jaunu, daudz izdevīgāku kredīta atmaksas grafiku. Jūsu izmaksas samazināsies.

Kā es varu būt drošs, ka piedāvātais risinājums ir izdevīgāks par jau esošo?

Mūsu misija ir uzlabot savu klientu finansiālo stāvokli un brīvību. Elīzings ir kredītu salīdzināšanas platforma un salīdzina visas iespējas starp Latvijas populārākajiem aizdevējiem, piedāvājot saviem klientiem pašu izdevīgāko risinājumu. Turklāt, katram, klientam ir iespēja pašam pārliecināties par to, ka piedāvātais risinājums ir izdevīgāks par esošo, apskatot piedāvājuma detaļas, pirms līguma noformēšanas, īpaši izveidotā personiskajā profilā (kabinetā).

Vai ir iespējams refinansēt kredītus ja man ir slikta kredītvēsture?

Jā. Kredītu refinansēšana ar sabojātu kredītvēsturi ir iespējama. Turklāt, refinansējot un iegūstot mazākus maksājumus, no ietaupītajiem naudas līdzekļiem ir iespējams veikt ātrāku kredīta atmaksu. Tādā veidā ikviens savu kredītvēsturi var uzlabot un palielināt iespējas nākotnē pretendēt uz aizdevumiem ar stipri izdevīgākiem nosacījumiem.

Kāpēc tieši Elīzings?

Bez maksas
Piedāvājumu izskatīšana un saņemšana ir par brīvu
Bez saistībām
Pieteikuma aizpildīšana neuzliek saistības sadarboties
Droši
Garantējam Tavu personīgo datu drošību
Izdevīgi
Izvēlies zemāko procentu, kā arī ietaupi savu laiku
Ērti
Paraksti līgumu jebkurā no vairākām filiālēm Latvijā vai attālināti
Saprotami
Visu banku un kredītiestāžu noteikumi vienā platformā
mērķis

Publikācijas

Mūsu partneri

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA!

Lai izteiktu labāko kredīta piedāvājumu tieši Tev, ļauj mūsu speciālistiem ar Tevi sazināties!

Paldies, sazināsimies ar tevi tuvākajā laikā!

* Elizings.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs!
Elizings.lv portāls piedāvā salīdzināt piedāvājumus tādiem pakalpojumiem kā Patēriņa kredīts, Auto kredīts, Kredītu apvienošana, Pārkreditācija un Hipotekārais kredīts.
Patēriņa kredīts: līdz 15.000€, procentu likme no 7% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Auto kredīts: līdz 25.000€, procentu likme no 6% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Kredītu apvienošana: līdz 15.000€, procentu likme no 9% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Pārkreditācija: līdz 15.000€, procentu likme no 9% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Hipotekārais kredīts: līdz 200.000€, procentu likme no 4% (GPL), termiņš: no 6 līdz 240 mēnešiem;
Kalkulācijas piemērs: Pieņemot, ka kredīta procentu likme ir 7.9% gadā, kredīta kopējā summa 5000 EUR, līguma termiņš 48 mēneši, līguma noformēšanas maksa 100 EUR, gada procentu likme (GPL) ir 9.44%, kopējā summa, kas klientam jāmaksā par kredītu, ir 5962.72 EUR, un veicamo maksājumu apmērs mēnesī sastāda 122.14 EUR.
Pašlaik pieteikumu aizpilda: 6 cilvēki
Verified WEB-APP counter