facebook Kredīts garāžas iegādei līdz 25.000 €
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Kredīts garāžas iegādei

Novērojot automašīnu skaita pieauguma tendenci galvaspilsētā, aizvien pieaug problēmas ar autostāvvietu pieejamību.

Kredīts īpašuma iegādei bez ķīlas

māja Tik bieži nākas dzirdēt, ka cilvēki, atbraucot no darba, vēl vairākus kvartālu apļus riņķo, lai atrastu vietu, kur varētu novietot savu auto. Iegādājoties dzīvokli daudzdzīvokļu mājā, reti kurš uzreiz aizdomājas arī par stāvvietas iegādi, taču pēc kāda laika saprot, ka pēc tās ir liela nepieciešamība. Lai izvairītos no šīm problēmām, ka nav vietas, kur novietot auto, agrāk vai vēlāk cilvēks izdomā iegādāties stāvvietu vai garāžu, kas arī vairs nav lēts prieks, taču ilgtermiņā tas noteikti atmaksājas.

Tās ērtības arī ir neatsveramas, ka vienmēr ir vieta, kur novietot savu auto. Hipotekārais kredīts bez ķīlas būs viens no piemērotākiem risinājumiem šādā situācijā, lai iegādātos garažu vai autostāvvietu.
Lai lieki netērētu laiku un naudas līdzekļus, apmeklējot dažādas kredītaizdevēju iestādes un katrā no tām rakstot pieteikumu, lielisks risinājums ir vērsties pie mums. nekustāmais īpašums
elizings.lv ir kredītu salīdzināšanas platforma, kas tikai pēc viena pieteikuma uzrakstīšanas, Jums piemeklēs visizdevīgākos un pārbaudītus kredītaizdevējus visā Latvijā.
Saņemot sarakstu ar izdevīgākiem piedāvājumiem uz doto laiku, Jums atliks vien izvēlēties piemērotāko. Izdevīgāks kredītaizdevēja piedāvājums ļaus ietaupīt naudas līdzekļus, lieku satraukumu, kā arī izvēlēties Jums izdevīgāku ikmēneša maksājumu un noteikto atmaksas termiņu.


auto ķīla

ELIZINGS: Kredīts garāžas iegādei

elizings logo

Komentāru skaits: 4

Raksta::
Pievienots:: 29.11.2021 14:09
no sākuma auto kredits, tagad kredīts garāžas iegādei...visu varu nopirkt
Raksta::
Pievienots:: 08.12.2021 14:24
kredits garžas iegadei, tas būs hipotekarais vai paterina kredits?
Raksta::
Pievienots:: 23.03.2022 14:14
No sākuma piirkšu garāžu,pēc tam auto!!!
Raksta::
Pievienots:: 20.05.2022 11:41
Ļoti ērti , ka pie jums var visu salīdzinat....bezmaksas!!!

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!