facebook Kredīts lauku mājas un lauku viensētas iegādei
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Kredīts lauku mājas un lauku viensētas iegādei

Arvien biežāk cilvēki vēlas iegādāties privātmājas ne tikai pilsētas tuvumā, bet arī tālu aiz tās robežām. Piemēram, laukos.

Kredīts īpašuma iegādei bez ķīlas


Tagad ir iespējams saņemt hipotekāro kredītu jebkuram īpašumam, un kredīts lauku mājai nav izņēmums. Agrāk bankas negriboši izsniedza hipotēkas mājokļiem laukos, tālu prom no pilsētām.

lauku māja
lauki Taču tagad, parādoties dažādām kredītu kompānijām, arvien vairāk tiek piedāvāti kredīti lauku mājai vai viensētas iegādei. Kredīts lauku zemei tagad arī palika ļoti populārs un lauku īpašumu kreditēšana ir pakalpojums, kuram ir liels pieprasījums.

Ja sapņu māja atrodas tālu no pilsētas, laukos, tad daudzi plāno ap māju iegādāties papildu zemi. Šajā gadījumā ir pieejams arī kredīts lauksaimniecības zemes iegādei. Tāpat diezgan bieži lauku mājas atrodas pie privātajiem mežiem. Un, ja ir iespēja iegādāties tuvējo mežu, tad šajā jautājumā var palīdzēt kredīts lauksaimniecības zemei un meža iegādei. Ir dažādas kreditēšanas kompānijas, kas specializējas lauku nekustamo īpašumu kreditēšanā. Viens no galvenājiem nosacījumiem, papildus Jūsu finansiālajai situācijai, kredītkompānijām ir šī objekta rentabilitāte, vecums un pabeigta būvniecība. Visas iepriekš minētās iespējas sniedz lielākas iespējas saņemt kredītu lauku mājai.
Ja tavs topošais un vēlamais mājoklis atbilst visiem kritērijiem, kredītu kompānijas piedāvā tev izdevīgus kredītēšanas variantus. Hipotekārais kredīts būs tas, ko tev vajag. Taču, ņemot vērā to, cik daudz kredītkompānijas pastāv Latvijas tirgū, lai ietaupītu Jūsu laiku, piedāvājam izmantot mūsu salīdzināšanas platformu elizings.lv, kur ar vienu pieteikumu Jūs varat saņemt piedāvājumus no Latvijā pazīstamām kredītu kompānijām un izvēlēties visizdevīgāku. Tādējādi ietaupot savu laiku un pietuvojoties vēlamajam pirkumam.


izdevīgs piedāvājums

ELIZINGS:Kredīts lauku mājas iegādei

elizings logo

Komentāru skaits: 1

Raksta::
Pievienots:: 20.05.2022 11:43
Parastais hipotekarais kredīts, pareizi?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!