facebook Bezprocentu auto kredīts iegādei
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Bezprocentu kredīts auto iegādei

Tagad mēs saviem klientiem varam piedāvāt iespēju, saņemt kredītu un nemaksāt procentus.

Bezprocentu Auto kredīts Protams, mūsdienās neviens neaizdod naudu bez procentiem, bet esošajā finanšu tirgū, šis ir vienīgais tāda tipa piedāvājums, kuru varam sniegt saviem klientiem.
Mēs piedāvājam mūsu klientiem iespēju nemaksāt pilnīgi neko, pirmos trīs mēnešus! Nemaksāt vispār neko - ne pamata summu, ne procentus.
Trīs mēneši ir salīdzinoši liels termiņš, lai klients varētu izvērtēt visus plusus un mīnusus, par savu veikto auto pirkumu un, ja nepieciešams, atdot vai pārdot savu auto, tādējādi neturpinot kredīta maksājumus. Jo auto kredītam ir liela priekšrocība - transportlīdzeklis pieder klientam.
Tas nozīmē, ka, pēc nepieciešamības, klients var to pārdot jebkurā brīdī. Ja mēs salīdzināsim iespēju nemaksāt tikai procentus, bet pamatsummu klientam jāsāk maksāt jau no 1 mēneša ar mūsu piedāvājumu, kad klients nemaksā vispār neko, tad izmaksātās summas izlīdzinās aptuveni uz pirmā gada beigām (tas ir pēc 12 mēnešiem).

Līdz ar to mēs varam droši apgalvot, ka dāvinām mūsu klientiem iespēju, viena gada garumā, izbaudīt visas tās priekšrocības, kuras viņiem būtu, ja pastāvētu pilnībā, tā saucamie, bezprocentu kredīti.

priecīgs klients un kredīts bez procentiem