facebook

Kredītvēstures dzēšana vai kā to uzlabot

Jūsu kredītvēsture ir viens no svarīgākajiem jūsu finansiālās dzīves aspektiem. Tā atspoguļo jūsu aizņemšanās un atmaksas vēsturi, kas ir jūsu kredītreitinga pamatā. Jūsu kredītreitings ir skaitlisks rādītājs, ko aizdevēji izmanto, lai novērtētu jūsu kredītspēju.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredītu apvienošana
kredītreitings

Labs kredītreitings nozīmē, ka esat atbildīgs kredītņēmējs, un tas padara jūs pievilcīgāku aizdevējiem. No otras puses, slikts kredītreitings var apgrūtināt aizdevumu, kredītkaršu vai pat īres dzīvokļa apstiprināšanu. Tāpēc ir ļoti svarīgi uzturēt labu kredītvēsturi un uzlabot to, kad vien iespējams.
Ja jūs cīnāties ar sliktu kredītvēsturi, iespējams, jūs interesē, vai ir iespējams to pilnībā dzēst. Diemžēl atbilde ir "nē". Jūsu kredītvēsture ir pastāvīgs ieraksts, kas saglabājas datnē septiņus gadus. Tomēr tas nenozīmē, ka jums uz visiem laikiem ir sabojāta kredītvēsture. Ir pasākumi, ko varat veikt, lai to uzlabotu.

  • Regulāri pārskatiet savu kredītreitingu, lai pārliecinātos, ka tas ir precīzs. Kļūdas jūsu kredītziņojumā var negatīvi ietekmēt jūsu kredītreitingu. Ja pamanāt kļūdu, apstrīdiet to kredītbirojā;
  • Savlaicīgi apmaksājiet rēķinus. Maksājumu kavējumi var kaitēt jūsu kredītreitingam, tāpēc pārliecinieties, ka rēķinus apmaksājat pirms noteiktā termiņa;
  • Samaziniet savu parādu attiecību pret kredītu. Šī attiecība nosaka jūsu parādu apjomu salīdzinājumā ar pieejamo kredītu. Lai saglabātu labu kredītreitingu, centieties, lai parāda un kredīta attiecība nepārsniegtu 30 %.

slikta kredītvēsture

Papildus šiem pasākumiem apsveriet iespēju apvienot kredītus vai meklējiet profesionālu palīdzību. Kredītkonsultants vai finanšu konsultants var sniegt ieteikumus, kā uzlabot savu kredītvēsturi un kredītreitingu. Viņi var arī palīdzēt jums izveidot budžetu un efektīvāk pārvaldīt savas finanses. Atcerieties, ka kredītvēstures uzlabošana prasa laiku un pūles, taču ilgtermiņā tas ir tā vērts. Labs kredītreitings var ietaupīt naudu par aizdevumiem un kredītkartēm, tādējādi atvieglojot jūsu finansiālo mērķu sasniegšanu.

bilde kredītvēstures dzēšana vai kā to uzlabot
Kredītvēstures dzēšana vai kā to uzlabot
elizings logo

Komentāri (7)

12.07.2023 12:23
Bet ja klients ir melnajā sarakstā jau vairakus gadus, kā var attīrīt savu kredīt vēsturi ? Un kāpēc viņa pati par sevīm neatjaunojās, ja jau sen visi parādi ir izmaksāti un jaunie aizdevumi nav ņemti ? Paldies.
12.08.2023 10:09
Kā man rīkoties ja esu melnā saraksta to es
31.08.2023 17:58
vai tyas arī skaitas slikti, ja man vispar nav kredītvēstures?
14.11.2023 12:26
labak lai būtu slikta?
31.05.2024 12:38
Man ir ilgstošas problēmas ar sliktu vēsturi
31.05.2024 12:44
cik ilgs laiks parasti nepieciešams, lai redzētu pirmos rezultātus pēc kredītvēstures uzlabošanas
31.05.2024 13:35
Vai ir reāli piemēri, kā cilvēki veiksmīgi uzlabojuši savu kredītvēsturi

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!