facebook

Kredīta brīvdienas

Kredītus, kurus cilvēki noformē uz ilgāku laika periodu, ierasti visi cenšas plānot, bet nereti, tomēr, apstākļu spiesti, tie tiek noformēti arī spontāni un ne vienmēr tas ir apdomīgi.
Taču pat visu plānojot un izvērtējot, nav iespējams paredzēt kādas situācijas var veidoties kredīta līguma termiņa laikā...

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Samazināt maksājumu

Bieži vien mainoties ikdienas situācijai un pie noteiktu apstākļu sakritības, aizņēmējiem var rasties kredīta atmaksas grūtības.

nav iespējas samaksāt

Ierasti tādās situācijās var nepietikt vai nebūt finansējumam, lai iegādātos automašīnu un tad jau cilvēki meklē pēc finansiālās palīdzības – kredīti un līzingi.

Mēs, “eLizings.lv”, kā kredītu salīdzināsanas kompānija, piedāvājam ļoti plašu finansēšanas pakalpojumu klāstu, tostarp arī pakalpojumu, kas paredz iespēju atlikt maksājumu uz vēlāku laiku, jeb tā dēvētās kredītbrīvdienas, kas var izglābt īstajā brīdi. Šis pakalpojums tiek piedāvāts un ir pieejams kā esošajiem, tā arī jaunajiem klientiem, kuriem uz esošā kredīta pamata, aizdevējs šādu pakalpojumu nesniedz, bet kredīts jāturpina maksāt.

maksā vēlāk

Jaunajiem klientiem, kuri šādā situācijā maina savu kredīta devēja noslēgto līgumu pret jaunu pie mums (pārkreditē esošās saistības), bieži vien izdodas pat atlikt pirmo maksājumu jaunajā līgumā. Tādējādi tiek iegūts laiks atrisināt kādu citu dzīves jautājumu un, nereti pat, samazinās ikmēneša maksājums, kas atkal samazina kopējo pārmaksu.

Savukārt mūsu esošajiem klientiem pastāv iespēja pārkreditēt spēkā esošo kredīta līgumu, ja visi maksājumi veikti savlaicīgi vai pat maksāts vairāk, lai ātrāk izmaksātu.

Tieši tādēļ, ja Jums rodas atmaksas grūtības, iesakām sazināties ar mūsu speciālistiem, kuri jau sniegs vērtīgus padomus, kā nenonākt vēl sarežģītākā situācijā un atrisināt esošo.

Uzzināt par savām iespējām saņemt kredīta brīvdienas un pieteikties tām vari šeit.

bilde kredīta brīvdienas
Kredīta brīvdienas
elizings logo

Komentāri (3)

15.04.2024 12:48
Kredīta brīvdienas ir lieliska iespēja, ja izmanto pareizi. Es vienmēr uzmanīgi plānoju un pārdomāju savas finanses, pirms pieņemu lēmumu izmantot šo piedāvājumu, lai izvairītos no parāda apgrūtinājuma
15.04.2024 12:49
Ja plānojat izmantot kredīta brīvdienas, noteikti pārliecinieties, ka esat izlasījis visus noteikumus un nosacījumus. jābūt pārliecinātiem, ka varēsiet atmaksāt aizdevumu laikā
15.04.2024 12:53
Kredītu brīvdienas ir labs kredītu risinajums!!!

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!