facebook Aizdevums internetā
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Aizdevums internetā

Ne vienmēr pietiek naudas lielākam pirkumam vai paiet ilgstošs laiks, kamēr vajadzīgā naudas summa tiek iekrāta, tāpēc šādos gadījumos liels palīgs varētu būt aizdevums, taču jāizvērtē vai tas tiešām ir vajadzīgs. Pirms aizdevuma ņemšanas būtiski ir izvērtēt savus ienākumus un esošos ikmēneša maksājumus, lai saprastu vai klients būs spējīgs to atmaksāt.

Aizdevumi internetā

Aizdevumi online

kredīti Kredīts internetā ir ļoti ērts un viegls veids, nepatērējot ilgstošu laika posmu, kā saņemt nepieciešamo finansiālo palīdzību. Ir pieejami gan īstermiņa aizdevumi, kā arī ilgtermiņa aizdevumi internetā. Īstermiņa aizdevumu lielā priekšrocība ir izdevīgas procentu likmes, tie vairāk piemēroti kādam mazākam pirkumam vai steidzīgam risinājumam, piemēram, kad automašīnai nepieciešams remonts. Ilgtermiņa aizdevumi nepieciešami daudz lielākiem un nozīmīgākiem mērķiem, piemēram, mājas, dzīvokļa vai auto iegādei.
patēriņa kredīts Aizdevumi internetā šobrīd ir ļoti pieprasīti un ērti, jo tie sniedz lielas priekšrocības.

Patēriņa aizdevums internetā un to priekšrocības:

 • Pieprasījums tiek izskatīts īsā laika posmā un nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt jau tuvākajā laikā, netērējot savu brīvo laiku apmeklējot konkrēto kredītiestādi, tiek piedāvāta iespēja veikt kredīta pieteikumu online, kas ikdienas steigā un darbos ir ļoti ērts veids, jo aizdevumam pieteikties iespējams pat caur telefonu. Tas ir ļoti vienkārši, pieteikums tiek aizpildīts tiešsaistē, ir viegli uztverams un saprotams.
 • Taču jāņem vērā tas, ka ne vienmēr šie interneta aizdevumi būs pieejami ikvienam, jāņem vērā vecuma ierobežojumi, ikmēneša ienākumu līmenis, kā arī ļoti būtiska ir klienta kredīta vēsture, tai jābūt pozitīvai bez parādsaistībām. Pirms pieteikties aizdevumam, nepieciešams pārliecināties, ka viss ir atbilstoši aizdevēja noteiktajām prasībām. Salīdzināt kredītus internetā, pateicoties oficiālajam eLizings salīdzināšanas portālam, tagad ir kļuvis vienkāršāk.
 • Tagad pateicoties modernām IT tehnoloģijām, atbildes no bankas jāgaida ne ilgāk par 15-30 minūtēm. Protams ja runa iet par darba dienām. Bet arī brīvdienās daudzas kredīt kompānijas izskata aizdevuma pieteikumus un pat veic naudas izmaksas.

Aizdevuma mērķis:

 • Aizdevums mājokļa remontam;
 • Aizdevums mājokļa iegādei;
 • Aizdevums auto iegādei;
 • Aizdevums tehnikas iegādei;
 • Aizdevums ceļojumam;
 • Aizdevums zemes iegādei;
 • Aizdevums dzīvokļa iegādei;
 • Aizdevums preču iegādei;
 • Naudas aizdevums.

Jebkurā gadījumā, kāds nebūtu Jūsu kredīta mērķis, Elizings komanda iesaka salīdzināt aizdevumus pirms aizņemties.

cofee and laptop

ELIZINGS: Aizdevums internetā

elizings logo

Komentāru skaits: 4

Raksta::
Pievienots:: 10.04.2021 19:54
Vajadzīgs kredits
Raksta::
Pievienots:: 01.05.2021 11:12
Tad salīdzini kredīta piedāvājumus un piesakies! Es tā arī izdarīju, un beigās izcīnīju super izdevīgu procenta likmi.
Raksta::
Pievienots:: 06.06.2021 20:37
Vēlos apvienot kreditus.Vai tas ir iespejams
Raksta::
Pievienots:: 14.09.2021 12:17
Ja man ir sabojata kredīvēsture tad piedāvajumu klāsts nav ti plašs, diemzheel

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!