Auto kredīts ar zemu procentu likmi

Auto kredīts ar zemu procentu likmi

Finansējuma saņemšana transportlīdzekļa iegādei ir tas kredīta veids, kuru ir vēlams izvērtēt daudz cītīgāk. Līdz ar to elizings.lv piedāvā saviem klientiem salīdzināt piedāvājumus no vadošām kredīt kompānijām un bankām, tikai ar vienu pieteikumu.

Salīdzināt kredītus auto iegādei

Turklāt, tas ir Bezmaksas pakalpojums un, aizpildīts pieteikums, klientam neuzliek nekāda veida saistības!
Tāpēc visiem, kas ir nolēmuši formēt auto kredītu, iesakām ieskatīties mūsu piedāvājumā un salīdzināt auto kredītus. Un Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāku kredīta piedāvājumu!

Piemēram, rakstot pieteikumu uz summu 4000 EUR un termiņu 60 mēneši, piedāvājums starp divām kompānijām var būt stipri atšķirīgs:

  • Viens piedāvājums varētu būt ar likmi 9% gadā (GPL) kas sastādīs maksājumu 83 EUR/mēnesī
  • Otrs piedāvājums ar likmi 14% gadā (GPL) un maksājumu 93 EUR/mēnesī

Tas, savukārt, rada starpību ikmēneša maksājumā tikai 10 EUR, un procentos tā būs tikai 5%. Bet sarēķinot to uz visu kredīta termiņu, tad jau kopsummā veidojas gana liels ietaupījums, kas veido summu 600 EUR apmērā.

Tas vēlreiz apliecina, ka jāizmanto jebkura iespēja salīdzināt un izcīnīt sev zemāku procentu likmi. It īpaši, ka salīdzināšana tagad aizņem tikai dažas minūtes.

izdevīgs pirkums

ELIZINGS: auto kredīts ar samazinātu procentu

elizings logo

Komentāru skaits: 4

Raksta::
Pievienots:: 06.05.2021 15:59
Tiešām ļoti izdevīga iespēja noformēt auto kredītā ar zemu procentu likmi. Var salīdzināt visus aizdevuma piedāvājumus 20 min laikā. Super.
Raksta::
Pievienots:: 09.08.2021 20:14
Do you need a Loan? Are you looking for Finance? Are you looking for Money to enlarge your business? I think you have come to the right place. We offer Cash at interest rate of 2% no matter your location Interested people should please contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to us at (Whats App) number:+919394133968 patialalegitimate515@gmail.com Mr Jeffery
Raksta::
Pievienots:: 14.09.2021 12:09
a vot man galvenais, ka bezmaksas var salīdinat
Raksta::
Pievienots:: 09.11.2021 11:08
man bija diezgan liela atšķirība starp 3 kompanijām.Nevarēju iedomaties ka ta medz būt.Domaju kā +/- visiem vienāds

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!