Auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi

Auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi

Svarīgi ir tas, cik daudz laika ir pagājis no brīža kad Jums tika fiksēts kavējums un informācija par Jums tika ierakstīta attiecīgajos datu reģistros.

Auto līzings - visiem

Ja kavējuma apmērs bija samērīgi nelielos apjomos, un Jums ir attaisnojuši paskaidrojumi (varbūt pat dokumenti) par notikušo – tad saņemt pozitīvu lēmumu par auto kredītu no kompānijām ir krietni vienkāršāk. Ja parādu summas bija lielākas, un kavējuma gadījumi ir bijuši vairāki, kā arī ja ir aktīvi kavējumi – tad kredīts bez ķīlas gandrīz nav iespējams, vai saņemt to būs krietni grūtāk, kā arī piedāvātā gada procentu likme varētu būt samērā lielāka.

Taču formējot līzingu, kad auto iet kā ķīla, ir iespējams saņemt arī gana labu piedāvājumu. Kredīts pret auto ķīlu vai auto līzings paredz to ka auto tiek formēts uz aizdevēja vārda – kas savukārt samazina kompānijas riskus un ļauj piešķirt kredītus arī tādos gadījumos kad citi atsaka.

Procentu piedāvājums ir atkarīgs gan no Jūsu kredītreitinga situācijas, gan no automašīnas tirgus cenas. Šādās situācijās par labu klientam arī lielāka pirmā iemaksa – jo lielāks klienta ieguldījums pirkumā , jo vel vairāk samazinās kompānijas risks un saņemt apstiprinājumu no līzinga kompānijām ir vienkāršāk. Salīdzini BEZ maksas

izdevīgs risinājums

ELIZINGS: Auto līzings pat ar sabojātu kredītvēsturi

elizings logo

Tev ir citi kredīti?

Ienāc un saņem
KREDĪTBRĪVDIENAS