Auto līzings visiem

Auto līzings visiem

Lielākā daļa patērētāji, meklējot finansējuma iespējas jaunas automašīnas iegādei, bieži vien saskarās ar noteiktām pamatprasībām, lai vispār pretendētu uz šo finansējumu.

Salīdzināt auto līzingus

Taču nevienam nav noslēpums, ka finansējuma saņemšanas iespējas ir ļoti plašas. Šīs pamatprasības tiek noteiktas dažādas un atkarībā no kreditēšanas produkta, kuri arī savā starpā mēdz atšķirties – reizēm pat ievērojami atšķirties.

Tā piemēram, auto līzings visiem kas paredz ka automašīna nebūs klienta īpašumā, jau pats par sevi kā finansēšanas veids nosaka ņemt vērā izvēlētās automašīnas datus un parametrus. Tas savukārt paplašina iespējami potenciālo finansējuma saņēmēju loku. Protams, tas neizslēdz un neatceļ līzinga ņēmēja datu pārbaudi pēc kredītu reģistriem, taču dod iespēju automašīnu noformēt līzingā gandrīz ikvienam (visiem), jo vērtējot auto datus, mazāka vērība tiek pievērsta klienta kredītu vēsturei un/vai esošo saistību izpildei.

Tā pat, formējot automašīnu līzingā, plašākas iespējas to noformēt ir iedzīvotājiem, kuri, kaut kādu iemeslu dēļ, neatbilst kādam konkrētam nosacījumam, lai saņemtu finansējumu bankā vai pie ierastā kredītu devēja. Tā piemēram, ārzemēs strādājošas personas, personas ar neatbilstošu ienākumu apmēru vai ne tik labu kredītu vēsturi.

Kā jau ierasti, piesakoties finansējuma saņemšanai, neatkarīgi no finansēšanas tipa un produkta, katra persona tiek vērtēta individuāli un pie katras personas individuālās situācijas, arī līzinga piedāvājumi var būt atšķirīgi.

Mēs, eLizings.lv komanda, nodrošinām un piedāvājam labāko iespējamo risinājumu finansējuma saņemšanai arī noformējot automašīnu līzingā. Sniedzam individuālu pieeju katram un arī individuālu risinājumu, nepieciešamības gadījumā, ar rekomendācijām, kā saņemt uzlabotu piedāvājumu. Tādēļ uzsveram, ka auto līzings ir pieejams plašākam patērētāju lokam un ik vienam, galvenais nebaidīties pārbaudīt savas iespējas.

Piesakies un pārliecinies pats.

Līzings visiem

ELIZINGS: Auto līzings pieejams ikvienam

elizings logo

Komentāru skaits: 3

Raksta::
Pievienots:: 14.03.2021 23:23
Labs raksts.
Raksta::
Pievienots:: 14.09.2021 12:00
autokredīts taču būs izdevīgāks?????
Raksta::
Pievienots:: 10.11.2021 13:39
Man neviens nedod tiesi kredtu, gaidu piedavajumus par autolizingu

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!