facebook

Kredīts dzīvokļa remontam

Ne visiem un ne vienmēr izdodas iegādāties pilnībā izremontētu dzīvokli. Tā pat ne vienmēr un uzreiz iespējams esošo dzīvokli remontēt, īpaši ja nepieciešams steidzams remonts, kā tas nereti mēdz gadīties.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredīts remontam

Visbiežāk par iemeslu tam kalpo finansējuma trūkums, ja jāveic vienkāršs vai pat steidzams remonts, vai arī kredīta limita ierobežojums savā bankā, ja tiek iegādāts dzīvoklis, kurš jāremontē.

Tādā situācijā pēc risinājuma ierasti tiek meklēts vienkārša finanšu tipa kredīta. Taču mēs “eLizings.lv kā kredītu kompānija iesakām izvēlēties kredītu, kas tieši paredzēts dzīvokļa remontam, jo ar konkrēti noteiktu mērķi pastāv iespēja saņemt labāku kredīta piedāvājumu.

Mēs neizvirzām nekādas obligātas prasības, kā piemēram, apdrošināšanu vai piešķirtā kredīta līdzekļu izlietošanas uzskaiti (izmaksu dokumentus – čekus u.tml.). Tā pat, gadījumā ja tiek formēts kredīts dzīvokļa remontam nav nepieciešams nekāda veida vērtējums vai atzinums.

Kredītu dzīvokļa remontam, atšķirībā no kredīta tā pirkumam, pastāv iespēja saņemt arī bez nodrošinājuma (bez ķīlas). Par to droši iespējams pārliecināties, vien tad kad tiek pilnībā izvērtēts kredīta pieteikums un tā iesniedzēja dati. Taču ja tas tomēr būs nepieciešams, par to mūsu speciālisti informēs atsevišķi un sniegs padomus, kas vislabāk un kā var kalpot par nodrošinājuma kredīta saņemšanai.

Piesakoties kredītam, mēs Jums piedāvāsim iespēju arī salīdzināt dažādus kredīta piedāvājumus, lai ik viens no mūsu klientiem pats var izvēlēties sev atbilstošāko un ekonomiski izdevīgāko piedāvājumu.

Piesakieties un pārliecinieties par to paši.

bilde kredīts dzīvokļa remontam
Kredīts dzīvokļa remontam
elizings logo

Komentāri (2)

06.05.2021 15:53
Paņemt kredītu remontam bija ļoti vienkārši, un arī piemeklēju viss izdevīgāko pateicoties Elizings platformai. Mīļš Paldies!
04.05.2021 00:21
Kredīts remonta darbiem man izmaksāja tika 7%.

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!