facebook Kredīts mājokļa remontam
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Kredīts mājokļa remontam

Māja ir viena no tām vidēm un vietām, kur mēs vēlamies justies un dzīvot labi.

Salīdzināt aizdevumus

Situācijās kad Jūsu mājoklim nepieciešami uzlabojumi ar finansiālu ieguldījumu, palīdzību iespējams saņemt arī piesakoties kredītam, kas paredzēts mājokļa remontam. Tas var būt jebkāda veida mājokļa neliels remonts vai pat pilna tās renovācija. Jūs pats droši varat izlemt vai atsvaidzināt savu mājokli, veicot kosmētisko remontu, vai veikt nopietnākus iekšdarbus un pat āra darbus (jumta maiņa, fasādes remonts, logu maiņa u.c.).

Mēs piedāvājam iespēju saņemt tāda veida aizdevumu, kā kredīts mājokļa remontam, jebkāda veida darbiem. Turklāt atšķirībā no banku piedāvājumiem, nepieprasīsim izlietoto līdzekļu uzskaiti, uzrādot pirkuma čekus par materiāliem vai citiem ar remontu saistītiem izdevumiem.

Pārsvarā visiem aizdevējiem, ar ko mēs sadarbojamies, tāda veida kredīts ir bez ķīlas! Bet nepieciešamības gadījumā, kā nodrošinājumu, iespējams izmantot pašu remontējamo mājokli.

Mūsu, eLizings.lv, komanda palīdzēs atrast finansējumu ik vienam, turklāt piedāvājumus piedāvāsim salīdzināt no dažādām kredīt-kompānijām, lai paši varat izvēlēties sev labāko, izdevīgāko un piemērotāko variantu.
Saņemot, kredītu mājokļa remontam, Jums pavērsies plašas iespējas uzlabot un sakārtot vidi kurā dzīvojat, netērējot lielus naudas līdzekļus uzreiz, bet veicot maksājumus pa daļām ik mēnesi.

Izmanto savu iespēju arī tu – piesakies un pārliecinies par to šeit.

Remonts

ELIZINGS: Kredīts mājokļa remontam

elizings logo

Komentāru skaits: 3

Raksta::
Pievienots:: 14.03.2021 23:53
Izremontēt vasarnīcu vajadzēja, un visu salīdzinot - sanāca ļoti izdevīgs aizdevums. Super. Paldies.
Raksta::
Pievienots:: 28.07.2021 15:59
Būs labi.Noderēs!!!
Raksta::
Pievienots:: 14.09.2021 11:29
Ļoti kompetenti konsultanti, visu man izskaidroja. FORŠi...

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!