facebook

Kredīts ziemas riepu iegādei

Nevienam nav noslēpums, ka, ziemā pārvietojoties ar automašīnu, vislielākā vērība jāpievērš drošai braukšanai ziemas apstākļos. Par svarīgāko tad kļūst labas ziemas riepas, kas piemērotas attiecīgajam gadalaikam. Daudzi un gana bieži cenšas izvairīties no tēriņiem, kādus rada tiešām drošas, labas un kvalitatīvas ziemas riepas, taču vai dēļ tā nepieciešams riskēt ar savu un pasažieru (ģimenes, bērnu) veselību un pat dzīvību?

-

*mēneša minimālais maksājums

Patēriņa kredīts

Mēs, “eLizings.lv” komanda, esam par drošību un skaļi sakām “Neriskē uz ceļa”. Tā pat arī uzskatām, ka daži eiro nav veselības un dzīvības vērti. Tādēļ, ja savādāk nav iespējams, pat iesakām iegādāties riepas kredītā. Pie mums iespējams salīdzināt populārāko kredīt kompāniju izdevīgākos piedāvājumus un pieejams arī kredīts ziemas riepu iegādei. Mēs neslēpjam ka tas būs ierastais patēriņa kredīts, taču nauda riepu iegādei droši vien nav būtiski kā tiek saņemta. Nav zināms, vai citas līdzīgas kompānijas pieļauj šādu naudas kredīta izlietojumu, taču mēs neprasīsim pirkuma apliecinājumu, kur un kā nauda izlietota.

naudas kredīts

Lai ziemā brauktu droši, galvenais ir jaunas un labas ziemas riepas. Un Jums nav nepieciešams pat iziet no mājas, lai atrisinātu trūkstošā finansējuma problēmu.

patēriņa kredīts

Kredītu salīdzināšana palīdzēs jums izvēlēties labāko finanšu risinājumu riepu iegādei. Tikai viens pieteikums un mēs dodam iespēju salīdzināt visu populārāko aizdevēju piedāvājumus, izvēlēties labāko vai sev piemērotāko un saņemt finansējumu, parakstot kreditēšanas līgumu sēžot savā ērtajā dīvānā. Kreditēšanas līgumu tagad ir iespēja parakstīt arī elektroniski, kas aizņems Jums ne vairāk par 10 minūtēm. Visas kompānijas naudas summu skaita uz klienta kontu, tāpēc Jums būs vienkāršāk izvelēties kur iegādāties riepas jo nebūsiet piesiets pie konkrēta tirgotāja.

Ienāc sadaļā Kredītu salīdzināšana - un piesakies jau tagad.

bilde kredīts ziemas riepu iegādei
Kredīts ziemas riepu iegādei
elizings logo

Komentāri (5)

Raksta:
13.09.2021 10:28
tafad es arī varu noformēt to kredītu? pat vasarA?
Raksta:
30.04.2021 20:45
Un kredīts vasaras riepām arī ir pieejams ? :D :D
Raksta:
03.05.2021 15:53
Riepas un diski tas ir labi. Es jau nopirku.
Raksta:
05.05.2021 11:56
Smieklīgi, bet iegādāties jaunas riepas kredītā es ieteiktu visiem kas ziemā braukā ar lietotām.
Raksta:
10.05.2021 02:10
Vajadzīgs aizdevums ziemas riepu iegādei

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!