Vita Credits, Mogo un citas līzinga kompānijas

Vita Credits, Mogo un citas līzinga kompānijas

Finanšu pakalpojums “auto līzings” ik vienam izsaka daudz, bet vai visiem tas ir pareizi izprasts, un ir saprasti visi šī pakalpojuma gan kritēriji, gan nosacījumi, lai uz to ne tikai pretendētu, bet arī saņemtu. Mēs, eLizings.lv, kā finanšu pakalpojumu salīdzinātāji un izdevīgākā piedāvājuma meklētāji, mēģināsim īsumā rast atbildes uz, iespējamajiem Jūsu pamata jautājumiem.

Auto līzings

Pats svarīgākais, kas būtu jāsaprot un jāapzinās, ir tas, ka ja pakalpojuma nosaukums sevī ietver vārdu “līzings”, ja ne vienmēr tad visbiežāk klients nebūs automašīnas īpašnieks, bet gan tikai tās lietotājs (tehniskajā pasē – turētājs). Tā pat nevajadzētu domāt, ka “auto līzings” ir vienots pakalpojuma nosaukums un ar vienādiem nosacījumiem visām kompānijām, kuras sniedz finanšu pakalpojumus. Komercbanku sektorā ir vienai nosacījumi, kredītu bankām citi un ne-banku aizdevējiem vēl savādāki. Un katra šo grupu kompānija spēj piešķirt finansējumu dažādas auditorijas klientiem.
līzinga piedavājums

Tā piemēram, klientiem, kuriem individuālā situācija (kredītvēsture, parādi, darba vieta, darba alga, u.c. kritēriji) nav tā labākā, komercbankas un kredītu bankas var nepiešķirt vēlamo finansējuma apmēru vai pat to atteikt vispār. Šādiem “riska” klientiem finansējumu, lielākoties, nodrošina ne-banku līzinga kompānijas Vita credits, Mogo, Primero un citi līdzīgi aizdevēji.
auto līzings
Mums ir izdevīgs auto līzings. Mēs, “eLizings.lv” komanda, esam un būsim tie, kuri Jums piedāvās populārāko aizdevēju labākos piedāvājumus, sniedzot arī saprotamu skaidrojumu par katru finansēšanas produktu un izteikto piedāvājumu.

Auto līzings

ELIZINGS: Vita Credits, Mogo un citas līzinga kompānijas

elizings logo

Komentāru skaits: 1

Raksta::
Pievienots:: 13.09.2021 10:36
Ar ko lizings atšķīras no autokredīta?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!