Naudas aizdevums

Naudas aizdevums

Ātrākais aizdevums kuru var noformēt internetā ir patēriņa kredīts.

Naudas aizdevums - salīdzini

Kredīts kuram nav vajadzīgs nodrošinājums vai ķīla un klients pēc līguma noslēgšanas saņem naudu savā kontā – tas ir interneta aizdevums. Noformēt šo kredītu, klientam aizņems tikai dažas minūtes. Protams lai izvēlēties izdevīgāko naudas aizdevumu - vajadzētu salīdzināt kredīta piedāvājumus internetā. Ar vienu pieteikumu un bez maksas to var izdarīt oficiālajā kredītu salīdzināšanas portālā elizings.lv. Te klients saņems precīzu informāciju par savām kredīta iespējām un varēs salīdzināt populārāko kompāniju un banku piedāvājumus. Kā arī pieteikuma aizpildīšana neuzliek vel nekādas saistības uz klientu, tāpēc salīdzināšana ir tik populārs un drošs veids kā tikt pie izdevīga naudas kredīta.

Pateicoties tam, kā patēriņa kredītu var izmantot jebkādām mērķim - šīs aizdevuma veids ir tik populārs. Mērķi naudas kredītam var būt visdažādākie, piemēram: Aizdevums ceļojumam, aizdevums preču iegādei, aizdevums remontam, aizdevums inventāra iegādei, aizdevums mājokļa iegādei.

Biežāks jautājums no klientiem - vai ir iespējams saņemt naudas aizdevumu ar sabojātu kredītvēsturi. Te var pateikt to ka visas kredītkompānijas izskata katru pieteikumu individuāli, un bieži gadās, ka klientiem tomēr ir pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi, vienīga atšķirība ir procentos un summas apmērā.
Otrs biežāks jautājums - vai ir pieejams aizdevums bezdarbniekiem ? Te viss ļoti vienkārši: ja klientam ir pierādāmie ienākumi, tad saņemt aizdevumu bez oficiāliem ienākumiem ir ļoti vienkārši. Klientam atliek tikai pievienot konta pārskatu, kur būs redzami regulārie ienākumi - tas arī būs pamats piešķirt naudas kredītu.

Ir arī iespējas noformēt bezprocentu naudas aizdevumu un auto iegādei bez pirmās iemaksas - par šiem jaunumiem informāciju atradīsiet mūsu rakstos, sadaļā "visi kredīti". Salīdzini BEZ maksas

nauda uz kontu 15 min. laikā

ELIZINGS: Naudas aizdevums ar vienu pieteikumu

elizings logo

Tev ir citi kredīti?

Ienāc un saņem
KREDĪTBRĪVDIENAS