Swedbank līzings

Swedbank līzings

Ikviens, meklējot finansējumu auto iegādei, noteikti ir saskаries ar aizdevēju dažādu pakalpojumu piedāvājumiem. Un ne tikai no swedbank, bet arī no seb līzings, luminor līzings un no citām bankām.

Auto kredīts un līzings

Taču izdzirdot pakalpojuma veidu “auto līzings”, ik viens, īpaši no komercbankām, gaida ļoti zemu procentu piedāvājumus, tādēļ iesākumā vēršas tur. Taču ne vienmēr bankas veic gana operatīvu izvērtēšanu un ne vienmēr gaidītais piedāvājums tiek saņemts. Mēs, “eLizings.lv”, kā finanšu pakalpojumu sniedzējs, arī līzinga piedāvājumus varam izvērtēt gana ātri. Turklāt saviem klientiem piedāvāsim salīdzināt un ieteiksim izvēlēties labāko risinājumu ne tikai no piedāvājuma izdevīguma, bet arī priekšrocību puses, jo sadarbojamies ar visām populārākajām ne-banku līzinga kompānijām. auto līzings Jums arī ir pieējams mūsu auto līzinga kalkulators , lai apskatītu ikmēneša maksājumus.
auto iegāde Tā piemēram, Swedbank līzings, savu finanšu līzinga produktu ne vienmēr spēj nodrošināt lietotu automašīnu iegādei un jaunu automašīnu iegādei paredz tikai operatīvā līzinga pakalpojumu. Tiesa gan, šim pakalpojumam ir ļoti stingri nosacījumi.

Ja Swedbank līzings paredz operatīvā līzinga priekšrocības uz mazāku maksājumu, kad maksājat tikai bankas noteiktos procentus, tad termiņa beigās tam tiek noteikta gana liela pamata summas dzēšana. Savukārt mūsu, “eLizings.lv”, piedāvāto finanšu risinājumu pakalpojums “auto līzings” savos ikmēneša maksājumos uzreiz paredz gan noteikto procentu, gan arī pamatsummas daļēju dzēšanu un izbeidzoties līzinga līguma termiņam nekas papildus nav jāmaksā. Turklāt klientam ir iespējas uzreiz automašīnu reģistrēt savā īpašumā, pieprasot aizdevējam uzsākt īpašuma tiesību maiņu.
Papildus konsultācijai par līzinga iespējām, lietotu auto iegādes finansējumam, un piedāvājumu salīdzināšanai iesākām aizpildīt pieteikumu šeit vai sazināties ar mūsu konsultantiem.

auto iegāde

ELIZINGS:Swedbank līzings

elizings logo

Komentāru skaits: 5

Raksta::
Pievienots:: 24.06.2021 00:20
Viss pareizi... nav ko ņemt kredītus swedbankā, ir arī izdevīgākas kredīt iestādes
Raksta::
Pievienots:: 01.07.2021 12:37
Tas nav bijušais Hansalīzings vai hanzalīzings ... kā tur bija pareizi ?
Raksta::
Pievienots:: 08.09.2021 11:14
Aizpildīju pieteikumu, gaidu piedāvājumus
Raksta::
Pievienots:: 30.11.2021 02:58
Rolands Džonsons ROLAND DŽONSONA KUNGS FINANSIJS Vai jums ir nepieciešams īsts aizdevums, lai nokārtotu savus rēķinus un uzsāktu biznesu? sazinieties ar mums tagad, norādot savu informāciju, lai saņemtu labu aizdevumu ar zemu likmi 3% gadā, nosūtiet mums e-pastu: Vai jums ir nepieciešamas personīgās finanses? Biznesa naudas finanses? Finanses bez ķīlas Ātras un vienkāršas finanses? Ātrs pieteikšanās process? Finanses. Sniegtie pakalpojumi ietver: *Parādu konsolidācijas finanses *Uzņēmējdarbības finansēšanas pakalpojumi *Personīgo finanšu pakalpojumi Palīdzība Lūdzu, rakstiet, ja interesē mūsu procentu likme. E-pasts: Mrrolandjohnson62@gmail.com
Raksta::
Pievienots:: 01.12.2021 17:52
Всем Добрый день Наткнулся на Неплохое формумное обсуждение Про кофе Возможно заинтересуетесь http://www.fxstat.com/en/user/profile/jaimecorbett2-279445/blog/36271019-%D0%A0%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D1%84%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D1%8B И тут https://www.sqlservercentral.com/forums/user/hokuto320

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!