facebook

Ilgtermiņa auto noma

Bieži vien cilvēki saskaras ar nepieciešamību pēc auto nomas.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredīts auto iegādei

Mūsu laikos tas jau ir tik parasts pakalpojums, ka daudzi bez tā nevar iedomāties dzīvi, tāpēc viņi izmanto tā priekšrocības ilgu laiku.Dažiem šāds pakalpojums ir nepieciešams darbam, kāds šobrīd nolemj atteikties no sava auto iegādes.

nomāt auto

Un ne visi zina par tādu pakalpojumu kā ilgtermiņa auto noma. Šīs pakalpojums parādījās salīdzinoši nesen, tāpēc daudzi par to nav dzirdējuši, vai arī nav iedziļinājušies šī pakalpojuma būtībā.Atšķirībā no parastās auto nomas, kur klientam jāizvēlas automašīna no piedāvātiem, ilgtermiņa autonoma piedavā izvēlēties jebkuru sev tīkamu auto no jebkura auto salona. Lai aprēķinatu aptuveno ikmēneša maksājuma summu, jums ir piiejams auto līzinga kalkulators.

kredīts

Protams, nomas līgumam jābūt virāk par dažiem mēnešiem, nevis pāris dienām. Maksājumā tiks iekļauti visi ar automašīnu saistītie pakalpojumi, ne tikai automašīnas apkope, bet, atkarībā no Jūsu atrašanās vietas, nomas kompānija Jums piedāvās palīdzību uz ceļa. Tas ir īpaši ērti tiem klientiem, kuri nevēlas iedziļināties visos autoservisa sīkumos.

Bieži vien klienti izmanto ilgtermiņa nomas pakalpojumus situācijās, kad kredītkompānijas neapstiprina auto kredītu. Šādos gadījumos šis pakalpojums var būt alternatīva auto kredītam.Jebkurā gadījumā, pirms pieņemt lēmumu par automašīnas iegādi, rūpīgi jāizvērtē šis pirkums un jāatrod izdevīgākais piedāvājums.

bilde ilgtermiņa auto noma
Ilgtermiņa auto noma
elizings logo

Komentāri (6)

02.11.2022 12:07
ilgtermina auto noma tas pats operatīvais līzings, vai neee?
04.03.2022 13:47
O, sen par to domāju, tas nav kaut kas līdzigs operatīvājam līzingam?
10.03.2022 13:30
prieks darbam...būs jāpadomā
23.03.2022 14:14
kada atšķirība no auto līzinga?
20.05.2022 11:35
nav baigi izdevīgi, bet noderēs, ja gribi braukāt ar dažādum auto
08.09.2022 11:43
intersants variants, lai visu laiku braukātu ar jaunu auto, kāpēc gan nē

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!