facebook

Mājokļa kredīts no vadošām kredītkompānijām Latvijā

Mājokļa iegāde ir atbildīgs lēmums. Iespējams, ka tas ir lielākais pirkums Jūsu dzīvē, tāpēc tam vajadzētu būt apdomātam un rūpīgi izvērtētam.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Mājokļa iegādei
nekustāmais īpašums

Pieredze liecina, ka klienti pirms hipotekārā kredīta pieteikuma aizpildīšanas bieži vien aizmirst par savām esošajām kredītsaistībām, piemēram, uz nomaksām nopirktām precēm, mazākiem patēriņa kredītiem, līdz ar to nereti no kredītaizdevēju puses saņem mazāk tīkamus piedāvājumus nekā bija cerējuši vai gaidījuši. Tieši šī iemesla dēļ pret atbilstošākā un izdevīgākā kredīta piedāvājuma meklēšanu vajadzētu attiekties ne mazāk atbildīgi kā pret paša mājokļa meklēšanu.

Šādās situācijās labs palīgs ir elizings.lv pakalpojums. Tas ir uzņēmums, kurš ar savu izstrādāto kredītu salīdzināšanas platformu, saviem klientiem palīdz atrast izdevīgāko kreditēšanas iespēju no vadošajām kredītiestādēm Latvijā. Mājokļa kredīts šādā situācijā būs labs risinājums.

Šim nolūkam Jums ir nepieciešams aizpildīt tikai 1 pieteikumu, un pāris minūšu laikā Jūs var saņemt piedāvājumu ar izdevīgākām kreditēšanas iespējām sava sapņu mājokļa iegādei. Elizings.lv sadarbojas tikai ar vadošajām un pārbaudītām kredītkompānijām Latvijā, tāpēc, izmantojot elizings.lv pakalpojumus, ir iespējams izvēlēties izdevīgāko hipotekāro kredītu, nepārmaksājot lieki procentos un komisijas maksās. Kredītu salīdzināšana ir gudrs lēmums pirms hipotekārā kredīta noformēšanas.

Tādā veidā Jūs ietaupīsiet ne tikai laiku, rakstot katrā kredītiestādē pieteikumu, bet arī Jūsu maciņš nepaliks lieki tukšāks.

bilde mājokļa kredīts no vadošām kredītkompānijām latvijā
Mājokļa kredīts no vadošām kredītkompānijām Latvijā
elizings logo

Komentāri (5)

02.11.2022 13:03
В этих компаниях плюс/минус одни и те же условия? или есть, где сильно отличаются?
17.01.2022 11:50
man patīk, tiešām 1 pieteikums.+ zvans no konsultatna. Bet tiešām man visu izskaidroja, tagad domāšu
04.03.2022 13:51
man patīk ka vispirms var salīdzinat, un pēc tam tām tu pats vari izvēlēties,pats!!!
20.05.2022 11:59
Loti labi ka var bezmaksas salīdzināt, un viss ir bezmaksas, nekādas saistības pēc tām
28.02.2023 00:32
Sveiki, Vai meklējat likumīgu aizdevumu? Vai jūsu bankas jums ir atteikušās? Viena vai otra iemesla dēļ jums ir vajadzīga nauda. Tu esi sirsnīgs un godīgs Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu parādus, rēķinus vai īstenotu projektu? Jums vienmēr ir iespēja. Turklāt mēs piedāvājam aizdevumus ātri un uzticami ar gada procentu likmi 2%. Mēs esam uzticami Ja jūs interesē, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums tieši. E-pasts: lapofunding960@outlook.com

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!