facebook Mājokļa kredīts no vadošām kredītkompānijām Latvijā
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Mājokļa kredīts no vadošām kredītkompānijām Latvijā

Mājokļa iegāde ir atbildīgs lēmums. Iespējams, ka tas ir lielākais pirkums Jūsu dzīvē, tāpēc tam vajadzētu būt apdomātam un rūpīgi izvērtētam.

Mājokļa iegādei

nekustāmais īpašums

Pieredze liecina, ka klienti pirms hipotekārā kredīta pieteikuma aizpildīšanas bieži vien aizmirst par savām esošajām kredītsaistībām, piemēram, uz nomaksām nopirktām precēm, mazākiem patēriņa kredītiem, līdz ar to nereti no kredītaizdevēju puses saņem mazāk tīkamus piedāvājumus nekā bija cerējuši vai gaidījuši. Tieši šī iemesla dēļ pret atbilstošākā un izdevīgākā kredīta piedāvājuma meklēšanu vajadzētu attiekties ne mazāk atbildīgi kā pret paša mājokļa meklēšanu.
Šādās situācijās labs palīgs ir elizings.lv pakalpojums. Tas ir uzņēmums, kurš ar savu izstrādāto kredītu salīdzināšanas platformu, saviem klientiem palīdz atrast izdevīgāko kreditēšanas iespēju no vadošajām kredītiestādēm Latvijā. Mājokļa kredīts šādā situācijā būs labs risinājums.

Šim nolūkam Jums ir nepieciešams aizpildīt tikai 1 pieteikumu, un pāris minūšu laikā Jūs var saņemt piedāvājumu ar izdevīgākām kreditēšanas iespējām sava sapņu mājokļa iegādei. Elizings.lv sadarbojas tikai ar vadošajām un pārbaudītām kredītkompānijām Latvijā, tāpēc, izmantojot elizings.lv pakalpojumus, ir iespējams izvēlēties izdevīgāko hipotekāro kredītu, nepārmaksājot lieki procentos un komisijas maksās. Kredītu salīdzināšana ir gudrs lēmums pirms hipotekārā kredīta noformēšanas.
Tādā veidā Jūs ietaupīsiet ne tikai laiku, rakstot katrā kredītiestādē pieteikumu, bet arī Jūsu maciņš nepaliks lieki tukšāks.


mājokļa iegāde

ELIZINGS: Mājokļa kredīts no vadošām kredītkompānijām Latvijā

elizings logo

Komentāru skaits: 4

Raksta::
Pievienots:: 17.01.2022 11:50
man patīk, tiešām 1 pieteikums.+ zvans no konsultatna. Bet tiešām man visu izskaidroja, tagad domāšu
Raksta::
Pievienots:: 04.03.2022 13:51
man patīk ka vispirms var salīdzinat, un pēc tam tām tu pats vari izvēlēties,pats!!!
Raksta::
Pievienots:: 24.03.2022 11:19
А мне не хватает на первый взнос.Могу на него взять потребительский кредит?
Raksta::
Pievienots:: 20.05.2022 11:59
Loti labi ka var bezmaksas salīdzināt, un viss ir bezmaksas, nekādas saistības pēc tām

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!