facebook

Patēriņa kredīts remontam

Kredīts mājas remontam ir kļuvis tikpat populārs, kā kredīts nekustamā īpašuma iegādei, automašīnas vai zemes iegādei.

-

*mēneša minimālais maksājums

Kredīts remontam

Kredītu kompānijas un bankas, redzot pieprasījumu pēc šāda produkta, saviem klientiem sāka piedāvāt patēriņa kredītu remontam.Kredīts zemes iegādei vai mājokļa iegādei ir ļoti populārs un pieprāsīts pēdējā laikā.Kā zināms, mājokļa gaidāmā remonta izmaksas var aprēķināt tikai aptuveni, un to, cik galu galā tas izmaksās, arī nevar precīzi prognozēt. Tāpēc daudzi šo pasākumu atliek uz nenoteiktu laiku. Turklāt pēc remonta, kā likums, tiks sakārtots mājoklis, kas vēl vairāk aizkavē remonta brīdi finansiālu apsvērumu dēļ.

remontsizdevīgs kredīts

Patēriņa kredīts remontam ir ērts variants, jo nav nepieciešams uzreiz maksāt lielu summu par remontu, bet gan veikt maksājumus nelielos maksājumos noteiktā laika periodā.Bet, ņemot vērā pieprasījumu pēc šāda aizdevuma, uzņēmumi piedāvā šāda veida kreditēšanu saviem klientiem gandrīz katrā banku un nebanku iestādē.

Tāpēc piedāvājumu kredītam mājas labiekārtošanai ir ļoti daudz un tie atšķiras viens no otra. Tāpēc, lai ietaupītu savu laiku izdevīga kredīta meklējumos, elizings.lv piedāvā izmantot mūsu kredītu salīdzināšanas platformu. Tas ievērojami atvieglos jūsu turpmāko meklēšanu un ļaus izvēlēties to, kas jums šobrīd ir nepieciešams.

Tikai ar vienu pieteikumu saņemsi piedāvājumus no vairāk nekā 20 Latvijas kredītu kompānijām un varēsi salīdzināt izdevīgākos sava starpā bezmaksas.

Iegūtu naudu varēsi iztērēt remontam, labiekartošanai vai sadzīves tehnikas iegādei, turklāt varēsi saņemt naudu tajā pašā dienā.

Tāpēc savu ietaupīto laiku izdevīga kredīta atrašanai un saņemšanai varēsiet veltīt remontam.

bilde patēriņa kredīts remontam
Patēriņa kredīts remontam
elizings logo

Komentāri (2)

Raksta:
02.11.2022 13:14
Patēriņa kredīts remontam.principā nav nozīmes, kadiem merkiem ņemts kredīts?
Raksta:
20.05.2022 12:03
Ja, remont tagad dargāks par majokli:))))

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!