facebook

Hipotekārais kredīts bez ķīlas

Piepildīt sapni par savu nekustamo īpašuma iegādi bez papildu finansējuma lielākoties ir grūti.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredīts īpašuma iegādei bez ķīlas
hipotekārie kredīti

Reti kurš var atļauties iegādāties dzīvokli vai māju bez papildu aizņēmuma. Šādos gadījumos bez hipotekārā kredīta neiztikt. Vēl vairāk šo situāciju parasti sarežģī izdevīgākā kredītaizdevēja atrašana. Nav viegli lielā piedāvājumā neapjukt un atrast to mājokļa kredītu, kurš būtu Jums vispiemērotākais.

Hipotekārais kredīts ir ļoti populārs produkts, kuru piedāvā gan bankas, gan nebanku aizdevēji, kas aicina Jums izvēlēties kredītu ar visizdevīgākiem nosacījumiem, procentiem, atmaksas termiņu. Vairākas kredītaizdevēju iestādes lielās kreditēšanas apstākļos saviem klientiem piedāvā labu piedāvājumu, piemēram, kredīts mājokļa iegādei bez ķīlas vai kredīts dzīvoklim bez nodrošinājuma. Kredītņēmējiem parasti šādi kreditēšanas pakalpojumi patīk, jo ir mazāks risks zaudēt īpašumu, nav jāmeklē, ko formēt par ķīlu. Hipotekārais kredīts bez ķīlas kredītņēmējam rada papildu drošības sajūtu.

Lai neapjuktu lielajā kredītu piedāvājuma klāstā, ļoti ieteicams izmantot SIA elizings.lv pakalpojumus. Tā ir kredītu salīdzināšanas platforma, kas saviem klientiem piemeklē izdevīgākos un vispiemērotākos kreditēšans piedāvājumus konkrētam mērķim dotajā laikā.

kredīts

Pirms plānojat iegādāties mājokli kredītā, Jums ir nepieciešams tikai iesniegt vienu pieteikumu SIA elizings.lv. Pēc iesnieguma saņemšanas SIA elizings.lv Jums piedāvās vairākus izdevīgākos piedāvājumus, no kuriem vien Jums atliks izvēlēties sev piemērotāko. Šādā veidā ir iespējams ietaupīt lielus naudas līdzekļus, nepārmaksāt lieki procentos un izvēlēties izdevīgāko atmaksas termiņu.

Mājoklis kredītā ir liels pirkums, tāpēc kredītaizdevēju nosacījumi ir jāizvērtē ļoti rūpīgi. Izmantojot SIA elizings.lv pakalpojumus, nebūs nepieciešamība tērēt laiku un līdzekļus, lai apmeklētu vairākas iestādes un rakstītu pieteikumus katrā no tām.

bilde hipotekārais kredīts bez ķīlas
Hipotekārais kredīts bez ķīlas
elizings logo