facebook

Aizdevumu salīdzināšana

Meklējot aizdevumu pie kompānijām, kuras to izsniedz dažāda veida pirkumiem un mērķiem, ik viens noteikti ir sastapies ar to lielo skaitu un dažādajiem piedāvājumiem.

-

*mēneša minimālais maksājums

Salīdzināt kredītus

Aizdevēji cits par citu cenšas meklēt labākos rīkus, kā pievilināt potenciālos klientus. Tā piemēram pirmatnējie kalkulāciju aprēķini katra aizdevēja mājas lapā vilina ar ļoti labiem aprēķiniem, neskatoties uz to, ka katram klientam ir savi individuāli rādītāji, kuri jāņem vērā izvērtējot aizdevuma piešķiršanu. Pat ir tāds pakalpojums, kā kredīts neskatoties uz kredītvēsturi. Bet katram ir sava situācija, un savas atrisināšanas metodes.

izdevīgs kredīts

Aizdevumi internetā kļuvuši ļoti populāri un turpina savu uzvaras gājienu, bet te jābūt piesardzīgam ik vienam. Tādēļ mēs, “eLizings.lv”, piedāvājam salīdzināt aizdevumus jau ar individuāli izstrādātiem piedāvājumiem, no populārākajām aizdevēju kompānijām Latvijā. Protams, lai mēs to varētu paveikt, Jums kā potenciālajam mūsu klientam, jāaizpilda tikai viena anketa, spiežot uz pogas [pieteikties], kuru atradīsiet zemāk. Savukārt, mēs kā oficiālā aizdevumu salīdzināšanas platforma, saņemot jau Jums adresētus piedāvājumus, attēlosim tos, īpaši Jums izveidotā, platformas profilā (kabinetā).

Šajā izveidotajā, Jums paredzētajā profilā, aizdevumu salīdzinājums būs ērti apskatāms, turklāt labāko no tiem redzēsiet ar mūsu konsultantu rekomendācijas atzīmi.

izdevīgākais kredīts

Uzzinot savas iespējas saņemt aizdevumu, Jūs varēsiet izlemt pats, kādiem mērķiem to izmantot, bet ja Jūsu aizdevuma mērķim būs paredzēts atsevišķs – konkrēti definēts produkta (pakalpojuma) veids, piedāvājums tiks uzlabots atbilstoši šīm pakalpojumam.

bilde aizdevumu salīdzināšana
Aizdevumu salīdzināšana
elizings logo

Komentāri (4)

Raksta:
24.03.2022 11:31
baigi vienkarsi, visu pats vari salidzinat un izveleties
Raksta:
14.09.2021 12:14
Aizdevumu salidzinasana domats patēriņu kredītu salīdzināsana?
Raksta:
04.03.2022 13:13
jūsu platformā to var taču izdarīt? salīdzināt visus piedavātus aizdevumus sava starpā???
Raksta:
25.05.2023 13:07
Pie jums var Loti atri visu salidzinat un ar vienu pieteikumu

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!