facebook Kredītu salīdzinājums
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Kredītu salīdzinājums

Oficiālais Kredītu salīdzināšanas portāls Elizings.lv – sniedz saviem klientiem iespēju izvēlēties izdevīgākos finanšu risinājumus tikai dažu minūšu laikā.

Salīdzināt naudas kredītus

Tagad pateicoties modernajām IT tehnoloģijām, visām bankām un kredīt-kompānijām, savu piedāvājumu izteikt klientiem ir iespējams elektroniski. Lai sniegtu saviem klientiem komfortu un maksimāli ātru atbildes saņemšanu uzreiz no vairākām kredīt-iestādēm, šo iespēju izmanto arī kredītu salīdzināšanas portāls eLizings.lv.

Salīdzināšanas pakalpojumu, finanšu jomā, mūsu komanda piedāvā klientiem kopš 2003 gada. Tas bija un līdz šim ir pieejams auto tirdzniecības vietās, bet sākot ar 2015. gadu to pilnveidojām un tas ir pieejams klientiem arī internetā. Mūsu komanda, turpinot attīstīt šo salīdzināšanas pakalpojumu, darbojas ar lielu pārliecību un cerību, ka, noformējot kredītu, tāda veida pakalpojumi iedzīvotājiem palīdzēs veikt pārdomātāku izvēli un ieekonomēt, kā arī kopumā izglītos un palīdzēs tiem neuzķerties uz “dārgiem” kredītu piedāvājumiem.

Ja klients pērk automašīnu, bieži vien, visas domas ir par iegādājamo transporta līdzekli un tas pat nepamana uz kādiem nosacījumiem viņš aizņemas un kāda būs pārmaksa. Tāpēc iesakām laicīgi uzzināt un izvērtēt savas iespējas, izmantojot tādu produktu kā kredītu salīdzināšanas platforma, ir iespēja nevis pēdējā brīdī un steigā, formēt pirmo kredītu, kas tiek piedāvāts - bet saņemt izdevīgāko aizdevumu.

Tas pats ir ar preču kredītiem vai naudas aizdevumiem. Bieži vien ir krietni izdevīgāk aizņemties no kādas bankas un noformēt patēriņa kredītu – nekā pirkt preci uz nomaksu pašā veikalā vai internetveikalā.

Salīdzinot kredītus mūsu portālā Jums būs ērti pārskatāms un saprotams piedāvājums ar visu svarīgāko informāciju (kredīta summa , termiņš un ikmēneša maksājums), tostarp arī kopējā pārmaksa. Jums atliks tikai izvelēties to izdevīgāko piedāvājumu, un pats galvenais, ka tas Jums neko nemaksās!!!

Tāpēc pirms aizņemties, sirsnīgi iesakām ne tikai izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt, bet arī salīdzināt kredītu piedāvājumus un veikt pareizo izvēli !

Kredītu Salīdzināšana

ELIZINGS: Kredītu bezmaksas Salīdzinājums

elizings logo

Komentāru skaits: 3

Raksta::
Pievienots:: 17.03.2021 18:55
Bija ērti salīdzināt visus piedāvājumus. Saņēmu ļoti izdevīgu aizdevumu. Paldies.
Raksta::
Pievienots:: 07.05.2021 09:55
Superīga kredītu salīdzināšanas platforma, ļoti viegli bija saņemt informāciju.
Raksta::
Pievienots:: 13.09.2021 10:34
Kredītu salīdzinājums jebkura veida kreditiem?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!