Operatīvais līzings vai finanšu | Salīdzini ar elizings.lv

Operatīvais līzings vai finanšu

Veicot izvēli starp finansēšanas pakalpojumu piedāvājumiem automašīnas iegādei operatīvais līzings vai finanšu līzings, svarīgi ir zināt, ka tie ir divi pavisam dažādi pakalpojumi. Katram protams ir savi plusi un mīnusi, taču mēs iesakām pievērst uzmanību arī sīkumiem, nevis tikai mazajam ikmēneša maksājumam, ko sola operatīvā līzinga piedāvātāji, jo, lai cik tas nebūtu mazs, tie būs tikai procentu maksājumi.

Operatīvais līzings

auto līzings Ņemot vērā ka operatīvā līzinga līguma darbības laikā Jūs kā klients veicat tikai procentu maksājumus, komercbanku piedāvātais operatīvais līzings, līguma termiņa beigās, paredz diezgan lielu naudas līdzekļu ieguldījumu pamatsummas apmaksai, lai konkrēto automašīnu saņemtu savā īpašumā.
Tādēļ droši varam teikt, ka izdevīgs ir operatīvais līzings uzņēmumiem, kuri izmantojot transporta līdzekli gūst peļņu un no tās var segt gala izmaksas, kuras jāveic, lai iegūtu automašīnu savā pārvaldībā (īpašumā). kredītu salīdzināšana

Savukārt kredītu bankas un ne-banku kredīt-kompāniju, tostarp arī mūsu eLizings.lv piedāvātais finanšu līzings nosaka pavisam savādāku maksājuma veikšanas politiku. Ikmēneša maksājumā tiek samaksāta daļa no procentiem un daļa arī no finansējuma pamatsummas. Līdz ar ko, izmaksājot finanšu līzinga līgumu, nekādu citu maksājumu nav jāveic – automašīna uzreiz nonāk Jūsu īpašumā. Turklāt mēs, eLizings.lv, esam apvienojuši visas populārākās līzinga kompānijas ērti pārskatāmā salīdzināšanas platformā, kur ik katrs var izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu.
Tā pat mums jau pamatā, pašā mājas lapā izvietotais operatīvais līzinga kalkulators ir pielāgots iespējami labākajam piedāvājumam. Pēc pieteikuma saņemšanas gan tiek izvērtēts un izstrādāts jau individualizēts piedāvājums katram klientam atsevišķi. Mūsu finanšu tirgū piedāvāts swedbank operatīvais līzings, seb operatīvais līzings, kā arī citu banku piedāvājumi. Precīzāku un individualizētu piedāvājumu saņemšanai, pieteikumu variet aizpildīt mūsu mājaslapā.


līzinga veidi

ELIZINGS: Operatīvais līzings vai finanšu

elizings logo

Komentāru skaits: 0

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!