Patēriņa kredīts auto iegādei - Oficiālā Salīdzināšana | elizings.lv

Patēriņa kredīts auto iegādei

Par finansējuma iegūšanu auto iegādei var stāstīt gari un plaši, var to nosaukt ļoti dažādi. Taču tajā pašā laikā, lai saņemtu finansējumu automašīnas pirkumam, katrs kreditēšanas produkts, pat ja pavisam nedaudz niansēs, tomēr ir ar savām atšķirībām.

Kredītu salīdzinājums

Jau pēc sava nosaukuma patēriņa kredīts transporta iegādei, paredz līdzekļu izlietojumu transporta līdzekļa pirkumam. Salīdzinoši ar citām finansēšanas metodēm un kreditēšanas produktiem, naudas kredīts automašīnu iegādei, lai neteiktu ka tas ir visizdevīgākais, noteikti ir viens no izdevīgākajiem finanšu risinājumiem mūsu valstī. Turklāt kredītu kompānijas izmanto šo kredīta produktu, lai noteiktu arī aizņēmējam pieņemamākus līguma nosacījumus un izpildāmākas prasības, veicot jau pašu pirkumu.

Papildus visām ērtībām, kuras sniedz patēriņa kredīts auto iegādei, tas arī paredz virkni papildus labumus, kā piemēram, netiek pieprasīta KASKO apdrošināšana, nav vajadzīgs auto vērtējums un citi daudzi plusi, kuri atvieglo auto pirkumu.

Šo produktu mēs noteikti iesakām kā vienu no piemērotākajiem un izdevīgākajiem, īpaši ja klients vēlas lai automašīna būtu reģistrēta uz klienta vārda un būtu viņa īpašumā uz visiem 100%.

Papildus rekomendācijas sniedzam individuāli izvērtējot pieteikumu.
Piesakies un uzzini par tām pirmais.

kredīts auto iegādei

ELIZINGS: Patēriņa kredīts auto iegādei

elizings logo

Tev ir citi kredīti?

Ienāc un saņem
KREDĪTBRĪVDIENAS