Patēriņa kredīts auto iegādei - Oficiālā Salīdzināšana | elizings.lv

Patēriņa kredīts auto iegādei

Par finansējuma iegūšanu auto iegādei var stāstīt gari un plaši, var to nosaukt ļoti dažādi. Taču tajā pašā laikā, lai saņemtu finansējumu automašīnas pirkumam, katrs kreditēšanas produkts, pat ja pavisam nedaudz niansēs, tomēr ir ar savām atšķirībām.

Izdevīgāks Auto Kredīts

Jau pēc sava nosaukuma patēriņa kredīts transporta iegādei, paredz līdzekļu izlietojumu transporta līdzekļa pirkumam. Salīdzinoši ar citām finansēšanas metodēm un kreditēšanas produktiem, naudas kredīts automašīnu iegādei, lai neteiktu ka tas ir visizdevīgākais, noteikti ir viens no izdevīgākajiem finanšu risinājumiem mūsu valstī. Turklāt kredītu kompānijas izmanto šo kredīta produktu, lai noteiktu arī aizņēmējam pieņemamākus līguma nosacījumus un izpildāmākas prasības, veicot jau pašu pirkumu.

Papildus visām ērtībām, kuras sniedz naudas kredīts auto iegādei, tas arī paredz virkni papildus labumus, kā piemēram, netiek pieprasīta KASKO apdrošināšana, nav vajadzīgs auto vērtējums un citi daudzi plusi, kuri atvieglo auto pirkumu.

Šo produktu mēs noteikti iesakām kā vienu no piemērotākajiem un izdevīgākajiem, īpaši ja klients vēlas lai automašīna būtu reģistrēta uz klienta vārda un būtu viņa īpašumā uz visiem 100%.

Papildus rekomendācijas sniedzam individuāli izvērtējot pieteikumu.
Piesakies un uzzini par tām pirmais.

kredīts auto iegādei

ELIZINGS: Patēriņa kredīts auto iegādei

elizings logo

Komentāru skaits: 3

Raksta::
Pievienots:: 28.04.2021 22:15
Nopirkt automaśìnu pateicoties Jums bija tik vienkárśi! Thanks
Raksta::
Pievienots:: 28.07.2021 15:47
O, šito nezināju, ka netiek pieprasīta KASKO apdrošināšana.Hmmm
Raksta::
Pievienots:: 09.08.2021 20:07
Do you need a Loan? Are you looking for Finance? Are you looking for Money to enlarge your business? I think you have come to the right place. We offer Cash at interest rate of 2% no matter your location Interested people should please contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to us at (Whats App) number:+919394133968 patialalegitimate515@gmail.com Mr Jeffery

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!