facebook

Patēriņa kredītu salīdzinājums pirms pirkuma

Jebkura veida pirkums, lai kādu preci, produktu vai pakalpojumu cilvēki neizmantotu, ir pielīdzināms konkrētā situācijā kā patērējamais resurss.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredīts preču iegādei

Ne velti visos masu medijos un pat juridiskos dokumentos, iedzīvotājus var saukt par patērētājiem. Arī finansēšanas sfērā ir iespējams saņemt papildus vai pat pilna apmēra aizdevumu noteiktu mērķu īstenošanai, taču ja mērķis nav gluži skaidrs, vai konkrētajam mērķim nav paredzēts atsevišķs finansēšanas pakalpojums, tas viss atsevišķi un kopā ir patēriņa kredīts.

patēriņu salīdzinājums

Tātad, nebūs svarīgi vai Jūs dosieties ceļojumā, veiksiet kādu lielāku ikdienišķo pirkumu vai vienkārši vēlēsieties apmaksāt kāda izmantotā pakalpojuma lielāku rēķinu, Jums būs vajadzīgs naudas aizdevums, lai saņemtu finansējumu, izmantojot aizdevuma priekšrocības.

aizdevuma salīdzinājums

Mums rūp savi cilvēki – savi klienti, un tieši tādēļ esam radījuši iespēju arī salīdzināt pirms aizņematies. Ja līdz šim mūsu lielākais akcents bija uz auto iegādes finansējumu, tad tagad, mūsu salīdzināšanas platformā eLizings.lv, esam ieviesuši arī patēriņa kredīta salīdzināšanas iespējas Turklāt ja Jūsu naudas līdzekļu paredzamais mērķis atbildīs kādam no finansēšanas pakalpojumiem ar labākiem nosacījumiem, mūsu konsultanti ikvienu par to informēs un vienmēr piedāvās pašu izdevīgāko finansēšanas produktu, kāds pieejams konkrētajā situācijā..

Patēriņa kredītu salīdzinājums Jums kalpos kā labs instruments arī katram pašam izvērtēt populārāko aizdevēju piedāvātās iespējas saņemt finansējumu.

bilde patēriņa kredītu salīdzinājums pirms pirkuma
Patēriņa kredītu salīdzinājums pirms pirkuma
elizings logo

Komentāri (3)

13.09.2021 10:23
Pirms pirkuma tā ir ļoti laba ideja)))))
02.04.2021 22:01
Pateicoties Jūsu sadaļai Kredīts preču iegādei, saņēmu ļoti izdevīgu naudas aizdevumu savam pirkumam. Daudz izdevīgāk, nekā bija piedāvāts internet veikalā. Paldies. Ieteikšu arī citiem;)
06.04.2021 19:30
Nu tie kreditori kas ir internet veikalos , noteikti bez biksēm var tevi atstāt :D

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!