facebook Pirkt laivu kredītā
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Pirkt laivu kredītā

Laiva kredīta vai kredīts kuterim vai ūdens motociklam – tas ir ļoti vienkāršī un turklāt līzings laivas iegādei ir pieejams bez ķīlas. .

Ūdens transporta līzings

Atpūta uz ūdens tā ir gan relaksācija, gan sports vai vienkārši labi pavadīts laiks. Un kādam tas pat ir apvienojams ar hobijiem. Tiesa gan, lai baudītu atpūtu uz ūdens ir jābūt tam piemērots peldlīdzeklis. Tā var būt laiva, no kuras makšķerēt, jahta, uz kuras baudīt relaksējošu atpūtu vai pat kuteris ar mērķi mērot tālākus izbraucienus. kredīts kuterim
Taču ne visiem, kurus vilina atpūta uz ūdens tā ir iespējama tā uzreiz – šeit un tagad. Taču, ja mērķis ir izvirzīts un soli pa solim uz tā tiek mērķtiecīgi iets, iespējams ir it viss. Savukārt, ja mērķa sasniegšanai pietrūkst finansējums, palīdzēt var kredīts.
ūdens motocikls kredītā
Pie mums, eLizings.lv, kredīta piedāvājumi ir visām gaumēm un visām dzīves situācijām. Turklāt ar iespēju salīdzināt visu populārāko kredītu devēju piedāvājumus vienā ērtā un pārskatāmā formātā. Tādēļ, ja nepieciešams arī papildus finansējums kādam no atpūtas veidiem uz ūdens, tad kredīts kuterim, laivai vai jahtai arī ir pieejams. Atliek vien sekot savām vēlmēm un realizēt sen kāroto mērķi. Turklāt šāds pirkums ikvienam sniegs atpūtas iespējas ilgtermiņā.

Patēriņa kredītu salīdzinājums pirms pirkuma palīdzēs jums izvēlēties labāko finanšu risinājumu laivu iegādei. Un pat ja Jums nav skaidri definēts mērķis par kādu konkrētu peldlīdzekli, Jums ir iespēja uzzināt savas iespējas arī par kreditēšanas limitiem. Pēc tam arī katram pašam top skaidrāki mērķi un plāni, apzinoties kāda tipa ūdens transportu varēsiet atļauties.

Ūdens transports

ELIZINGS:Pirkt laivu kredītā

elizings logo

Komentāru skaits: 5

Raksta::
Pievienots:: 09.06.2021 11:28
Māja kredītā, mašīna līzingā – tagad arī jahtu varu ņemt… Būs jāizmēģina. Vismaz uzzināšu vai un cik man vēl iespējams aizņemties.
Raksta::
Pievienots:: 17.06.2021 15:25
Kā makšķernieks pie savas laivas reiz šādi jau tiku un daudz pārmaksāju, jo tad nebija iespējas salīdzināt. Jaunas laivas pirkumam salīdzināšu visas iespējas.
Raksta::
Pievienots:: 19.07.2021 11:37
Patstāvīgajiem klientiem laikam piedāvās visu – drīz pat lidaparātu kredītā. Bet tā jau forši, ka var vismaz uzzināt, cik un uz kādiem nosacījumiem vari paņemt.
Raksta::
Pievienots:: 08.09.2021 11:26
iespējas salīdzināt - bezmaksas, nu vauuu
Raksta::
Pievienots:: 13.09.2021 10:22
man liekas ka pat dronu var nopirkt kredītā, ne tikai laivu:))))

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!