facebook

Kredītu salīdzināšana

Patēriņa, Auto un Mājokļa aizdevumi - salīdzini Bez Maksas vairāk nekā 20 kompāniju piedāvājumus

mēn.
0.00
IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS
precīzu aprēķinu saņemsi piedāvājumā
Sertificēta datu drošības sistēma
Kredītu salīdzināšana
Noskatīties video

Priekšrocības

Nepieciešams tikai viens pieteikums icon

Nepieciešams tikai viens pieteikums

Bez maksas un saistībām icon

Bez maksas un saistībām

Kredīta veidu izvēlies pats icon

Kredīta veidu izvēlies pats

Populārāko un drošāko aizdevēju piedāvājumi icon

Populārāko un drošāko aizdevēju piedāvājumi

Elīzings kredītu salīdzināšana

Kredītu salīdzināšanas portāls

Kredītu salīdzināšanas portāls

Elizings salīdzināšanas platforma ir veidota tā, lai katrs klients savām acīm pārliecinātos par labāko pieejamo aizdevumu starp vadošiem aizdevējiem Latvijā. Aktivizējot individuāli izstrādātu klienta profilu, ikvienam ir iespējas ielūkoties, kurai no kredītu kompānijām ir izdevīgākais aizdevums un saņemt kredītu.

Labākais kredītu salīdzinājums

Aizdevumu salīdzināšana piedāvā iespēju salīdzināt kredītus un līzingus un pārliecināties, ka ikvienam tiek piedāvāts izdevīgākais kredīta risinājums kāds pieejams konkrētajā situācijā. Salīdzinājums atspoguļo visas iespējas, lai klients, pēc konsultācijas ar speciālistu, var izvēlēties to labāko.

Salīdzināt kredītus

Elizings - Kredītu salīdzināšana, Patēriņa kredīts un Auto līzings ir risinājums kurš palīdz saņemt labāko aizdevuma piedāvājumu jebkuram mērķim. Tikai ar vienu pieteikumu ir iespēja saņemt piedāvājumus no Top kreditoriem Latvijā. Mūsu algoritmi apkopo informāciju no visām Latvijas līzinga kompānijām un kreditoriem, kas ir ātrākais veids kā tikt pie izdevīgāka finansējuma

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā notiek kredītu salīdzināšana pie Elīzings un kādas priekšrocības tas man sniedz?

Aizpildot tikai vienu pieteikumu pie Elīzings ir iespējams veikt kredītu salīdzināšanu starp visiem piedāvājumiem no Top aizdevējiem Latvijā. Tā ir lieliska iespēja kā salīdzināt kredītus un izvēlēties sev gan izdevīgāko, gan atbilstošāko aizdevumu.

Vai aizpildot kredīta salīdzināšanas pieteikumu es uzņemos saistības?

Nē, kredītu salīdzināšana neuzliek saistības. Tā ir iespēja uzzināt visas iespējas aizņemties un izvēlēties izdevīgāko no pieejamiem finanšu risinājumiem konkrētajā situācijā.

Kādas ir iespējas parakstīt izvēlētā piedāvājuma līgumu?

Kredīta līgums ir iespējams parakstīt attālināti, izmantojot drošu elektronisko parakstu, vai ierodoties klātienē jebkurā no Elīzings filiālēm (skatīt sadāļā - kontakti)

Kā iespējams parakstīt kredīta līgumu attālināti?

Iespēja parakstīt attālināti ir pieejama ikvienam ar interneta bankas pieejas rīkiem, tostarp Smart-ID, un eParaksta palīdzību. Iespējas, kā aizdevuma līgums var tikt parakstīts, ir atkarīgas no izvēlētā piedāvājuma un kredīta kompānijas.

Vai es drīkstu, pēc iesniegtā pieteikuma kredītu salīdzināšanai ar Elīzings, pārdomāt par aizdevuma nepieciešamību?

Ikvienam ir tiesības pārdomāt. Kredītu salīdzināšana ir Jūsu pieprasījums pēc informācijas par iespējām saņemt aizdevumu. Kredīts tiek piešķirts un izmaksāts vien tad, kad tiek veikta izvēle par konkrētu piedāvājumu un parakstīts aizdevuma līgums.

Vai ir iespējams atmaksāt kredītu ātrāk?

Jā - ikvienam ir pieejama kredīta pirmstermiņa atmaksa. To var izmantot divos ērtos veidos gan veicot lielākus maksājumus katru mēnesi, gan visa kredīta atlikuma summu uzreiz, ja Jūsu finansiālā situācija to ļauj. Pirms pilnīgas aizdevuma atmaksas veikšanas, ieteicams sazināties ar savu kredīta kompāniju, lai precizētu kāda summa atlikusi vai informēt par to, ka veiksiet lielāku ikmēneša maksājumu, kuru vēlaties, lai novirza pamatsummas dzēšanai.

Cik ilgā laikā es varu saņemt atbildi par aizdevuma piešķiršanu?

Atbildes sniegšanas laiks par iespējām saņemt kredītu var būt atšķirīgs sākot no 15 minūtēm. Tas atkarīgs gan no iesniegtās informācijas apjoma, gan izvēlētā kredīta veida.

Vai maksājumus par manu kredītu var veikt arī cita persona?

Jā - tas ir iespējams. Ja maksājums tiek veikts no citas personas bankas konta, nepieciešams norādīt aizdevuma līguma numuru, par kuru tiek veikts maksājums.

Vai manā vārdā kāds cits var pieteikties kredītam?

Nē. Ievērojot drošu datu lietošanas noteikumus un personu datu aizsardzību, katram klientam ir jāveic autorizācija, apstiprinot savus datus un jāsniedz piekrišana par savu datu apstrādi. Mūsu uzdevums ir nodrošināt, ka Jūsu dati ir aizsargāti un tiek apstrādāti tikai likumā noteiktajā kārtībā.

Kā es varu būt drošs, ka man tiešām tiek piedāvāts izdevīgākais kredīts?

Elīzings ir kredītu salīdzināšanas platforma, kurā ikviens klients, pats var apskatīt visus, viņam piedāvātos, finanšu risinājumus. Īpaši katram klientam izveidotā profilā ir apskatāms kredītu salīdzinājums no vadošajiem aizdevējiem, kurā pats klients var izvēlēties sev izdevīgāko un gūt pārliecība par to, konsultējoties ar augsta līmeņa kredītu speciālistiem.

Kāpēc tieši Elīzings?

Bez maksas
Piedāvājumu izskatīšana un saņemšana ir par brīvu
Bez saistībām
Pieteikuma aizpildīšana neuzliek saistības sadarboties
Droši
Garantējam Tavu personīgo datu drošību
Izdevīgi
Izvēlies zemāko procentu, kā arī ietaupi savu laiku
Ērti
Paraksti līgumu jebkurā no vairākām filiālēm Latvijā vai attālināti
Saprotami
Visu banku un kredītiestāžu noteikumi vienā platformā
mērķis

Publikācijas

Mūsu partneri

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA!

Lai izteiktu labāko kredīta piedāvājumu tieši Tev, ļauj mūsu speciālistiem ar Tevi sazināties!

Paldies, sazināsimies ar tevi tuvākajā laikā!

Pēdējie ieraksti

* Elizings.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs!
Elizings.lv portāls piedāvā salīdzināt piedāvājumus tādiem pakalpojumiem kā Patēriņa kredīts, Auto kredīts, Kredītu apvienošana, Pārkreditācija un Hipotekārais kredīts.
Patēriņa kredīts: līdz 15.000€, procentu likme no 7% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Auto kredīts: līdz 25.000€, procentu likme no 6% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Kredītu apvienošana: līdz 15.000€, procentu likme no 9% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Pārkreditācija: līdz 15.000€, procentu likme no 9% (GPL), termiņš: no 6 līdz 84 mēnešiem;
Hipotekārais kredīts: līdz 200.000€, procentu likme no 4% (GPL), termiņš: no 6 līdz 240 mēnešiem;
Kalkulācijas piemērs: Pieņemot, ka kredīta procentu likme ir 7.9% gadā, kredīta kopējā summa 5000 EUR, līguma termiņš 48 mēneši, līguma noformēšanas maksa 100 EUR, gada procentu likme (GPL) ir 9.44%, kopējā summa, kas klientam jāmaksā par kredītu, ir 5962.72 EUR, un veicamo maksājumu apmērs mēnesī sastāda 122.14 EUR.
Pašlaik pieteikumu aizpilda: 21 cilvēki
Verified WEB-APP counter