facebook Kredīts pret īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Kredīts pret īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

Mums visiem ir savi sapņi, vēlmes, plāni, kā arī negaidītas situācijas.

Mājokļa kredītsGadījumos, kad kādu ir piemeklējusi slikta kredītvēsture, rodas sajūta, ka tagad vairs nebūs iespējas saņemt aizdevumu visas dzīves laikā, taču tā tas nav. nauda
Arī aizņēmējiem ar sliktu kredītvēsturi ir visas iespējas aizņemties kredītu, tikai ir jāzina, kur un ar kādiem nosacījumiem. kredīts Radušos situāciju ar negatīvu kredītvēsturi ļoti vienkārši atrisina fakts, ja Jums pieder dzīvoklis, māja vai zeme. Tādos gadījumos ir visas iespējas saņemt naudas līdzekļus, neskatoties uz ienākumiem un parādiem. Esošais īpašums dod drošības sajūtu arī kredītdevējam, tāpēc klientam vairs nav jāsatraucas par savu slikto kredītvēsturi, kas bijusi iepriekš. Īpašums var kalpot kā ķīla. Un jums būs pieejams kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ātro kredītu aizņemšanās ir kļuvusi ērta kā nekad. Kredītu var aizņemties 15-30 minūšu laikā, reģistrējoties un aizpildot pieteikumu internetā. Lielāku satraukumu rada nevis, vai var aizņemties, bet kur aizņemties. Lai izvēle būtu pārdomāta un Jums izdevīga, lietderīgi izmantot elizings.lv pakalpojumus.

Tā ir kredītu salīdzināšanas platforma, kas īsā laikā saviem klientiem piemeklē izdevīgāko kredītdevēju sarakstu, ar konkrētiem piedāvājumiem dotajā laika periodā. Klientiem nav lieki jātērē laiks, nervi, rakstot pieteikumus vairākās iestādēs, kā arī var ietaupīt noteiktas naudas summas, nepārmaksājot procentos. Vairāk informācijas pie www.elizings.lv.


nekustāmais īpašums

ELIZINGS: Kredīts pret īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

elizings logo

Komentāru skaits: 4

Raksta::
Pievienots:: 17.01.2022 11:43
sanak, ka vis nav tik slikti, ja ir sabojata kredītvēsture
Raksta::
Pievienots:: 04.03.2022 13:49
Ooo, forši. Tomer gribas izlabotu kredītvēsturi.
Raksta::
Pievienots:: 20.05.2022 11:47
Ka es varu izlabot savu sliktu kredītvēsturi?
Raksta::
Pievienots:: 20.05.2022 11:50
Man ta kredītvesture nedod mieru

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!