facebook Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu | elizings.lv

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Cik bieži nepietiek līdzekļu mūsu plānu vai mērķu īstenošanai. Kādam nepietiek laika, kādam trūkst drosmes, un kāds nezina, kā atrisināt finansiālas problēmas, lai īstenotu savus sapņus. Nav svarīgi, kāds ir katrs mērķis - galvenais, lai tas būtu.

Hipotekārais kredīts

pirkt mājokli Cilvēki bieži izmanto tādu pakalpojumu kā aizdevums, lai iegūtu trūkstošos līdzekļus. Tagad jūs varat droši pieteikties aizdevumam un saņemt līdzekļus dažādiem mērķiem: ceļojumiem, izglītībai, medicīnas pakalpojumiem vai lieliem pirkumiem.
Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir izeja tiem, kam ir sabojāta kredītvēsture vai kuriem nav pastāvīgu ienākumu. Šādu aizdevumu būs vieglāk saņemt. Tāpat ar nekustamo īpašumu nodrošināto aizdevumu var izmantot dzīvokļa remontam, jaunas automašīnas iegādei utt., jo kredītiestāde izsniedz aizdevumu ar skaidru naudu.

Kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu var būt izdoti pret dzīvokļa ķīlu, pret mājas ķīlu, pret zemes ķīlu, pat pret meža ķīlu. Ja jums pietrūkst līdzekļus uzņēmējdarbībai vai kādiem citiem pasākumiem, jums arī ir pieejams aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ja jūsu sapnis ir nekustāmais īpašums, tad jūs varat saņemt citu kredītu, tādu, kā kredīts nekustamā īpašuma iegādei.


Mūsu kredītu salīdzināšanas platformā elizings.lv jūs varat saņemt piedāvājumus no vairāk nekā 20 kredītkompānijām un bankām un salīdzināt tos savā starpā. Un, ja rodas kādi jautājumi, mūsu konsultanti vienmēr palīdzēs izprast visas detaļas un nesaprotamos jautājumus. Tādējādi, aizpildot tikai vienu pieteikumu, jūs pats varēsiet salīdzināt piedāvājumus savā starpā un izvēlēties sev piemērotāko.


nekustamais īpašums

ELIZINGS: Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

elizings logo

Komentāru skaits: 3

Raksta::
Pievienots:: 04.03.2022 13:38
pat pret mežu?pret garāžu?
Raksta::
Pievienots:: 15.07.2022 16:58
Gribu pieteikties steidzami kredītam pret mājas ķīlu.
Raksta::
Pievienots:: 18.07.2022 14:55
Ja ir iespēja dabūt kredītu 20000 pret dzīvokļu ķīlu?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!