facebook

Nebanku aizdevēji vai privātie aizdevēji

Saskaroties ar finansiālām problēmām, tu meklē dažādas iespējas to risināšanai, un bieži vien ir grūti izvēlēties, pie kā vērsties pēc finansiāla atbalsta.

-

*mēneša minimālais maksājums

Kredītu salīdzinājums
kredītkompānijas

Nebanku kredītu kompānijas mūsu tirgū pastāv jau diezgan ilgu laiku, taču ne visi saprot, kādi uzņēmumi tie ir. Attiecīgi ne visi vēršas pie viņiem pēc palīdzības. Bet patiesībā tie ir uzņēmumi, kas var veikt ierobežotu bankas operāciju sarakstu. Nebanku kredītkompānijas piedāvā aizdevumus ar dažādiem nosacījumiem un procentu likmēm. Atšķirībā no bankām kompānijas nav tik stingras attiecībā pret klientiem un piedāvā elastīgākus kredīta nosacījumus.

fiziskā persona

Tāpat kā nebanku aizdevēji, arī privātie aizdevēji bieži vien piedāvā aizdevumus ar zemākiem procentiem un bez izziņām. Bet, kā zināms, neviena no privātpersonām naudu tāpat vien neaizdos, tāpēc visbiežāk privātie aizdevēji piedāvā naudas aizdevumu pret ķīlu - tavu īpašumu. Šādi aizdevēji parasti piedāvā augstas procentu likmes un izvirza klientiem stingrākas prasības nekā kredītu kompānijas. Taču galvenais šeit ir pārliecināties, ka aizdevējs ir uzticams un jūsu rīcībā ir pietiekami daudz informācijas, lai pieņemtu lēmumu.

Nebanku aizdevēji un privātie aizdevēji ir divi atšķirīgi aizdevumu veidi.
Tāpēc, ja nolemjat kļūt par aizdevuma īpašnieku, salīdziniet kreditēšanas nosacījumus gan no kredītkompānijām, gan privātajiem aizdevējiem. Kredītu salīdzināšana vienmēr palīdzēs Jums pieņemt pareizu lēmumu.
Izmantojot mūsu aizdevumu salīdzināšanas platformu, ar vienu pieteikumu varat saņemt piedāvājumus no vairāk nekā 30 kredītu kompānijām un izvēlēties sev piemērotāko.
Galvenais ir pieiet jautājumam par kredīta izvēli atbildīgi, iepriekš izvērtējot savas finansiālās iespējas.

bilde nebanku aizdevēji vai privātie aizdevēji
Nebanku aizdevēji vai privātie aizdevēji
elizings logo

Komentāri (4)

17.04.2023 11:59
var izvēleties starp banku un nebanku kompanijam, bet starp privatiem, nu neeee
26.04.2023 12:22
Pēdēja laika ir loti populari nabanku kompanijas: mogo, aizdevums, primero
08.05.2023 12:48
Es nezinu, kas ir privātie aizdevēji. tad kredītkompanijas, ja ne bankas
03.09.2023 11:12
что за частные кредиторы?

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!