facebook Kredīts mājokļa iegādei
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Kredīts mājokļa iegādei

Pašam savs mājoklis tas ir ikviena lolots sapnis. Taču ceļš līdz šī sapņa, jeb mērķa realizācijai ne visiem un ne vienmēr ir viegli ejams. Visizplatītākais apgrūtinājums ir nepietiekošs finansējums tādam mājoklim kādu Jūs to esat iedomājies, taču pat šāda nepilnība ir novēršama, jo kā risinājums var būt kredīts mājokļa iegādei.

Hipotekārais kredīts

Neraugoties vai mērķis un sapnis par savu mājokli ir dzīvoklis pilsētā, māja vai zeme sava īpašuma būvniecībai, kā papildus finansējuma iegūšanai ir izmantojams aizdevums mājokļa iegādei. Arī mēs, eLizings.lv, kā kredītu salīdzināšanas platforma, piedāvājam, izmantot iespēju, apkopot un salīdzināt visus iespējamos kreditēšanas piedāvājumus no populārākajiem aizdevējiem, neraugoties vai Jūsu mērķis ir kredīts dzīvokļa iegādei vai tomēr kredīts mājas iegādei.

Ja jums jau ir paņemti kredīti, pie mums jūs varat veikt tādu pakalpojumu, ka ātro kredītu refinansēšana. mājokļa iegāde
Nelieliem pirkumiem, kā piemēram vasaras mājai vai vasarnīcai, pieejams arī kredīts mājokļa iegādei bez pirmās iemaksas, saņemot visu Jums tik nepieciešamo summu pirkuma realizēšanai. Savukārt, ja vēlaties iegādāties zemi, uz kuras būvēt savu sapņu pili vai ierīkot mazdārziņu pilsētas tuvumā, pie mums pieejams arī hipotekārais kredīts zemes iegādei. aizdevums labiekārtošanai

Nav svarīgi kāds ir Jūsu mērķis, galvenais lai tāds vispār būtu, jo mēs atradīsim iespēju tā realizācijai piedāvājot vislabākos iespējamos finanšu risinājumus un nosacījumus. Nevaram zināt vai vēl kādam ir tik plaša piedāvājumu programma, bet aizpildot tikai vienu pieteikumu, pie mums saņemsiet visu populārāko un Latvijā atdzītāko aizdevēju piedāvājumus. Atliks vien izvēlēties sev tīkamāko, balstoties uz faktiem, nevis tukšām runām.


aprēķināt kredītu

ELIZINGS:Kredīts mājokļa iegādei

elizings logo

Komentāru skaits: 4

Raksta::
Pievienots:: 19.07.2021 15:54
Kāda starpība kā to visu nosaukt, tas taču tā pat beigās ir kredīts nekustamajam īpašumam. Bet tas ka ir iespēja pašam salīdzināt un redzēt piedāvājumus gan ir forši.
Raksta::
Pievienots:: 21.07.2021 11:44
Lasot pilnīgi sakārojās pašas audzēts gurķītis un tomāts. Laikam būs jāpārbauda tās iespējas tikt pie sava mazdārziņa.
Raksta::
Pievienots:: 08.09.2021 11:22
Šie gan labi. Iesaku ik vienam. Tikko izmaksāju auto kredītu ar labiem nosacījumiem. Varbūt tiešām laiks beigt īrēt un maksāt svešiem, jāskatās ko piedāvās īpašuma iegādei.
Raksta::
Pievienots:: 14.09.2021 11:50
Jums tiešām ir plaša piedāvājumu programma.tagad sapņošu par vasarnīcu

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!