facebook Auto līzings bez pirmās iemaksas
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Auto līzings bez pirmās iemaksas

Transportlīdzekļa pirkums bez liekiem ieguldījumiem pateicoties elizings.lv partneru piedāvājumiem.

Izdevīgs auto līzings

Tagad ir iespējams iegādāties automašīnu vai citu transporta līdzekli bez pirmās iemaksas un ar pirmo maksājumu, kas paredzēts pēc grafika, tikai nākamajā mēnesī vai pēc trim mēnešiem.

Tas nozīmē to, ka, lai brauktu ar savu jauno auto jau šodien, Jums nav nepieciešami lieli ieguldījumi. Pietiks ar reģistrācijas izdevumiem un citiem nelieliem maksājumiem, kas paredzēti, jaunas automašīnas noformēšanai! Dažkārt ir pat iespējams no pirmās iemaksas izvairīties pavisam uz visiem 100-ts procentiem, jo var gadīties, ka šie nelielie papildus maksājumi ir iekļaujami finansējuma summā!!!

Tāda iespēja, kā auto līzings bez pirmās iemaksas bez iemaksām, krietni atvieglo klienta pirkuma iespējas. Jums vairs nevajadzēs gaidīt, kamēr uzkrāsies nauda auto iegādei vai noteiktajām pirmajām iemaksām. Tagad pietiek ar to, ka Jūs varat atļauties maksāt ikmēneša maksājumu. Tas padara gan Jūsu izvēli, gan pašu pirkumu krietni ātrāku un vienkāršāku.

Tagad arī, ar elizings.lv portāla palīdzību, ir gana vienkāršāk un ērtāk uzzināt, kura kompānija vai banka piedāvās Jums izdevīgākus procentus līzingam bez pirmās iemaksas. Gandrīz visi mūsu partneri arī piedāvā šo finanšu risinājumu - tāpēc izvēle mūsu klientiem būs gana plaša. Un kā jau visiem labi zināms – jo lielāka izvēle, jo vieglāk atrast sev izdevīgāko risinājumu (variantu).

Tāpēc nepalaidiet garām iespēju salīdzināt kredītu piedāvājumus, it īpaši ja šīs pakalpojums ir pilnīgi BEZ maksas, un, viennozīmīgi, kopsummā spēs Jums radīt papildus ieekonomētus līdzekļus vairāku desmitu un pat simtu eiro apmērā.

auto bez pirmās iemaksas

ELIZINGS: Auto līzings bez pirmās iemaksas

elizings logo

Komentāru skaits: 3

Raksta::
Pievienots:: 14.09.2021 12:02
Ko sevī ietver *citi nelieli maksājumi* ???
Raksta::
Pievienots:: 27.02.2022 23:45
Vajag vienkārši aizpildīt pieteikumu, un saņemt personalizētu kredītu salīdzināšanu tieši sev.
Raksta::
Pievienots:: 24.03.2022 11:48
как я понимаю,дают больше в кредит, чем стоит машина,и с этих денег платишь все доп.расходы

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!