facebook Auto noma Rīga - salīdzini ar Elizings
IZVĒLIES KREDĪTA VEIDU

Auto noma Rīga

Dažādu apstākļu dēļ daudzi cilvēki izvēlas izmantot automašīnu nomas pakalpojumus. Vienalga, vai tie būtu darba braucieni, personīgi braucieni vai vienkārši ilgtermiņa noma.

Auto līzings

Tagad šis pakalpojums ir tik vienkāršots, ka klientam atliek tikai izvēlēties automašīnu, neizejot no mājām un atstāt pieteikumu. Pēc tam ar jums sazināsies konsultants. Nomas cenā parasti ir iekļauta attiecīgi KASKO un OCTA apdrošināšana, diennakts palīdzība uz ceļa, sezonas riepas un neierobežots nobraukums. auto noma
Par papildus samaksu iespējams iegūt papildu aprīkojumu, piemēram, bērnu sēdeklīšus, GPS navigāciju, papildu pakalpojumus, piemēram, transfēra vai šofera pakalpojumus u.c.
Bet bieži uzņēmumi piedāvā izmantot ilgtermiņa automašīnu nomas pakalpojumus. Protams, ja automašīna ir nepieciešama uz ilgu laiku, vismaz dažus mēnešus.
Rezultātā, ja salīdzināsimm ikmēneša maksājumus par auto nomu, tad maksa par ilgtermiņa auto nomu būs ievērojami zemāka. izdevīga auto noma

Turklāt ilgtermiņa auto noma ietver vienu būtisku priekšrocību. Jūs varat nomai izvēlēties jebkuru sev tīkamu auto, kas ir pieejams jebkurā autosalonā, nevis tikai izvēlēties starp piedāvātajām automašīnām auto nomu parkā.


nomāt auto

ELIZINGS:Auto noma Rīga

elizings logo

Komentāru skaits: 3

Raksta::
Pievienots:: 04.03.2022 13:23
auto noma tagad ir tik populara, it īpaši pēdējā laikā arī populāra ilgtermiņa auto noma
Raksta::
Pievienots:: 04.03.2022 13:24
Ilgtermiņa auto noma un līzing, vai nav viens un tas pats?
Raksta::
Pievienots:: 24.03.2022 11:50
kur var apskatit ilgterminas nomas piedavatus auto?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!