facebook

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei

Katra cilvēka dzīvē notiek globālas pārmaiņas, kas ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa.Pie tādām izmaiņām var uzskatīt arī mājokļa iegādi. Agrāk vai vēlāk lielākā daļa no mums saskaras ar šādu situāciju.

-

*mēneša minimālais maksājums

Hipotekārais kredīts
pirkt mājokli

Un ne visiem ir brīvi līdzekļi šādam pirkumam. Tāpēc palīgā nāk tāds pakalpojums kā kredīts nekustamā īpašuma iegādei vai aizdevums mājokļa iegādei.

Ir svarīgi zināt, ka šādu aizdevumu var saņemt ar ķīlu vai bez tās. Šajā gadījumā kredīta summa nepārsniegs 25 000. Nekustamā īpašumā iegādei ir pieejams arī patēriņa kredīts īpašuma iegādei un mājokļa remontam, kā arī tā uzlabošanai.

hipotekārais kredīts

Šādas informācijas pārpilnībā ir ļoti viegli apjukt. Kuru kredītu ir izdevīgāk ņemt mājokļa iegādei - hipotēkāru vai patēriņa kredītu? Nekustamā īpašuma kredīts vai patēriņa kredīts, kur ir zemākā procentu likme, kur termiņš ir garāks utt. Daudzi cilvēki saskaras ar šādiem jautājumiem. Nekustamā īpašuma iegāde ir ļoti atbildīgs lēmums, tāpēc, pirmkārt, jums jāiepazīstas ar šī vai tā produkta plusiem un mīnusiem, jāveic aizdevumu salīdzināšana.

Tāpēc mēs, uzņēmums e-lizings.lv - oficiālā kredītu salīdzināšanas platforma, palīdzam saviem klientiem izprast šādus jautājumus. Aizpildot tikai vienu pieteikumu mūsu mājaslapā, jūs varat saņemt, salīdzināt un izvēlēties vispiemērotākos un izdevīgākos piedāvājumus no populārākajām kredītkompānijām.

bilde kredīts nekustamā īpašuma iegādei
Kredīts nekustamā īpašuma iegādei
elizings logo

Komentāri (4)

Raksta:
04.03.2022 13:34
ja man ir 20 gadi? būs pieejams kredīts?
Raksta:
14.09.2021 11:28
Kredits nekustama ipašuma iegadei bus piejams, ja man jau ar panemti citi krediti/??////
Raksta:
26.03.2023 09:38
Kredīts lai iegādāties nekustamo īpašumu. Priekšpirkuma līgums ir.Iemaksāta nauda.Vajag 19000 lai iemaksāt pārējo summu.
Raksta:
25.05.2023 13:06
ja es dzīvoju pagaidām un stradaju arzemēs, es varu pretendēt uz sadu kredītu?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!