Kredītvēstures pārbaude ar Elizings.lv

Kredītvēstures pārbaude

Ja cilvēkam ir tikai viens kredīta maksājums, tādā situācijā kredīta ņēmējam izsekot savai kredītvēsturei parasti nav grūtības. Vairāk sarežģījumu rodas situācijās, kad privātpersonām vai uzņēmumiem ir vairāki kredīti, piemēram, mājokļa kredīts, divas mašīnas līzingā, vēl kāds cits patēriņa kredīts iekārtu iepirkšanai uzņēmumā.

Kredītu salīdzināšanas platforma

kredītvēsture Tādās situācijās bieži nākas apjukt visos kredītos un to maksājumos.Lai izvairītos no tā, ka tiek kavēti kredītmaksājumi, kas negatīvi ietekmē klienta kredītvēsturi, ir svarīgi saviem kredītiem sekot līdzi un pārzināt, kam un cik daudz eiro esat parādā. Sekojot līdzi kredītu vēsturei, varēsiet labāk plānot šo rēķinu apmaksas gaitu.

Jāņem vērā, ka līguma saistību nepildīšana var veicināt arī Jūsu īpašuma tiesību pārskatīšanu, kā arī negatīvi ietekmēt Jūsu kredītreitingu. Jūs vienmēr paši varat pārbaudīt savas kredīta iespējas. Ir vairāki veidi, kā pārbaudīt savu kredītvēsturiю Piemēram, pārbaudīt epastus un vēstules no kredītkompānijām, sazināties ar kredītdevējiem, izmantot kredītu informācijas biroja pakalpojumus, meklēt informāciju Latvijas Bankas kredītu reģistrā, vērsties CREFO centrā u.c.


Esiet atbildīgs un rūpējieties par savu kredītvēsturi, kā arī ar to saistīto pakalpojumu izpildi. Arī grūtā finansiālā situācijā ir svarīgi rīkoties atbildīgi, tas ir, meklēt iespējas un veidus, kā parādsaistības izpildīt ātrāk vai vienoties par termiņa pagarināšanu.


kredītvēstures reitings

ELIZINGS: Kredītvēstures pārbaude

elizings logo

Komentāru skaits: 0

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!