facebook

Bankas Latvijā

Bankas Latvijā ir gana daudz, turklāt parādās arī jaunas. Tiesa gan, lielākā daļa ir ārzemju bankas, taču ar pārstāvniecībām šeit pie mums. Līdz ar to palielinās aizdevēju un kredītdevēju skaits. Jau esam runājuši, ka patērētājiem, jau tā, ir grūti vērtēt kritiski un tie pat apjūk lielajā pakalpojumu sniedzēju pūlī un to piedāvājumos.

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Kredītu salīdzināšana

Iedalot pašas bankas pa tipiem, jau izsenis zināms, ka ir komercbanka, investīciju banka, taču tagad ir arī tāds tips kā kredītu banka Latvijā. Pamatā šāda tipa bankas nodarbojas sniedzot tikai kreditēšanas pakalpojumus. Dažām bankām ir arī atsevišķas nodaļas, kuras specializējās tikai uz kredītiem.

Tas ir Swedbank Līzings un Seb līzings, kā arī citi. Tiesa gan, iespējams, tikai Latvijā. Jo šīm bankām pamatdarbība ir citās valstīs. Bankas, kuras piedāvā tikai noteikta tipa konkrētus pakalpojumus, kļūst aizvien populārākas.

Tādā veidā banku saraksts Latvijā tikai un vienīgi tiek papildināts un to skaits pieaug.

auto līzings

Un šeit atkal jāteic, lai mūsu, eLizings.lv, klienti nepajuktu plašajā pakalpojumu sniedzēju pūlī, mēs piedāvājam salīdzināt arī jaunpienācēju piedāvājumus. Ar vienu Jūsu pieteikumu Jums būs redzams banku saraksts ar, tieši Jums, individualizētiem piedāvājumiem, starp kuriem varēsiet izvēlēties sev piemērotāko un atbilstošāko, lai jau pēc tam saņemtu finansējumu.

kredītkompānija

Mūsu sadarbība tiek vērsta uz stabilitāti un piedāvājumus sagatavo, jau atzinību guvušas kredītiestādes gan Latvijā, gan starptautiskā līmenī ar saviem pakalpojumiem te pat Latvijā.

Ja vēlies pārliecināties par to pats un saņemt individuāli sev sagatavotu labāko iespējamo piedāvājumu – aizpildi tikai vienu pieteikumu un salīdzini.

bilde bankas latvijā
Bankas Latvijā
elizings logo

Komentāri (4)

06.06.2022 14:36
test
19.07.2021 11:36
Kur var atrast Latvijas banku sarakstu???
08.09.2021 11:12
kur es varu atrast pieteikuma formu?
13.09.2021 10:16
kadas ir popularakas bankas latvija?////

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!