facebook

Aizdevums auto iegādei līdz 25 000 €

Pienācis laiks iegādāties jaunu automašīnu, taču rodas nedrošība par to, vai ir pietiekami iekrāti naudas līdzekļi jauna auto iegādei?

izdevīgs pirkums

Vai arī nav pagūts vai izdevies sakrāt nepieciešamo naudas summu dotajā laika brīdī? Šājā gadījumā lielisks risinājums ir nebanku aizdevums auto iegādei. Parasti visplašāk tiek piedāvāti divi aizdevumu veidi spēkrata iegādei – auto līzings un auto kredīts.

auto kredīts

Auto līzings un auto kredīts ir divas visbiežāk pielietotās opcijas, taču, lai veiktu savam maciņam izdevīgāko lēmumu, ir rūpīgi jāizvērtē vairākas nianses. Starp auto kredītu un auto līzingu ir savas būtiskas atšķirības. Kur izdevīgāk noformēt kredītu automašīnas pirkumam un kā pareizi izvēlēties uzņēmumu, auto kredīts bez pirmās iemaksas, kur aizņemties – atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem Jūs varat saņemt pie SIA elizings.lv vietnē www.elizings.lv.

Tas ir uzņēmums, kas saviem klientiem piemeklē vislabāko risinājumu variantus dažāda tipa aizdevumiem, arī auto kretītam vai līzingam līdz 25 000 €.Izvēloties sev piemērotāko finansējuma veidu un kredītaizdevēju, ir jāatcerās, ka dažādiem kreditētājiem ir savi nosacījumi un iespējas, kas var krasi atšķirties. Šī iemesla dēļ pirms izšķiršanās par labu auto līzingam vai auto kredītam, ir rūpīgi jāiepazīstas ar konkrētā kredītdevēja piedāvāju, un elizings.lv ir liels palīgs šajos jautājumus.

bilde aizdevums auto iegādei līdz 25 000 €
Aizdevums auto iegādei līdz 25 000 €
elizings logo