Naudas kredīts auto iegādei

Naudas kredīts auto iegādei

Ar vien populārāk kļūst auto iegāde, izmantojot tā finansēšanu, ar kredītiestāžu starpniecību.

Salīdzināt auto kredītus

Iegādājoties automašīnu kredītu iestādes piedāvā daudz un dažādus finansēšanas rīkus – produktus. Katram produktam, protams, ir arī atšķirīgi nosacījumi un pat piedāvājumi.

Mēs, “eLizings.lv”, piedāvājam arī tādu, gana vienkāršu, produktu, kā naudas kredīts auto iegādei. Tas paredz saņemt finansējumu un ar to doties meklēt, vai iegādāties jau atrasto, sev tik tīkamo, automašīnu. Šis produkts, atšķirībā no līzinga tipa produktiem, sniedz priekšrocību klientam iegādāto automašīnu reģistrēt savā īpašumā, turklāt neaizliedz ar to rīkoties kā ar savu īpašumu.
Tā pat liela priekšrocība šim finansēšanas produktam ir tā, ka finansējumu klients saņem savā bankas kontā un auto iegādei tiek dots papildus laiks, kas dažādiem klientiem var būt atšķirīgs, bet ne mazāks par 30 dienām.

Daudziem noteikti radīsies papildus jautājumi, kā piemēram, par naudas līdzekļu pielietojumu, ja pēc tam atrastais auto tomēr maksā mazāk, nekā saņemts finansējums tā iegādei. Naudas kredīts auto iegādei sniedz iespēju atlikušo summu izmantot pēc saviem ieskatiem, vai atmaksāt atpakaļ jau pirmajā maksājumā.

Uz citiem papildus jautājumiem Jums atbildēs mūsu draudzīgie konsultanti jau konkrētā situācijā izskatot pieteikumu.
Kredītu Salīdzināšana Droši zvani un jautā, vai kredītam piesakies šeit.

naudas kredīts automasīnu iegādei

ELIZINGS: Naudas kredīts automašīnu iegādei

elizings logo

Tev ir citi kredīti?

Ienāc un saņem
KREDĪTBRĪVDIENAS