facebook

Līzinga kalkulators

Lai varētu aprēķināt aizdevuma izmaksas, katrs aizdevējs savā mājas lapā izvieto aprēķinu kalkulatorus. Protams, lielākoties tie aprēķina tikai aptuvenos aizdevuma izdevumus, taču ļoti pietuvināti reālajai situācija, kas pieļaujama klientiem ar labiem individuālajiem rādītājiem (ienākumi, esošas kredītsaistības, kopējā kredītvēsture, darba attiecības un stāžs u.c.).

0
0 mēn.
-

*mēneša minimālais maksājums

Auto līzings

Svarīgi, protams, arī saprast ka tiek aprēķināts tiešām nepieciešamais finansēšanas pakalpojums īstajā pakalpojuma kalkulatorā. Jo katram pakalpojumam ir atšķirīgs aprēķināšanas mehānisms (formula).

Pie mums jūs varat salīdzināt piedavājumus no kredītkompānijām, kā arī pakalpojumus, kurus piedāvā bankas Latvijā.

auto iegāde

Mēs, “eLizings.lv”, piedāvājot dažādus finansēšanas pakalpojumus, lūdzam saviem klientiem pievērst tam lielu uzmanību, jo pat līzinga kalkulators no kredīta kalkulatora var atšķirties, kur nu vēl, ja klients centīsies aprēķināt auto līzinga izdevumus to darot kredītu apvienošanas kalkulatorā.

Arī auto līzinga kalkulators var sarēķināt savādāk nekā, ja patiesībā plānots cita veida pirkums. Taču pats svarīgākais, kas noteikti jāņem vērā, ka pavisam precīzas izmaksas iespējams uzzināt vien gadījumā, ja ir aizpildīts pieteikums pēc kā saņemti kredītu un līzinga piedāvājumi.

izdevīgs līzings

Katrs klients tomēr ir ar individuālu situāciju un gala rezultātā, izvērtējot visu kopumā, arī var būt, nelielas bet tomēr, atšķirības no līzinga kalkulatora, kurā integrēta vien aprēķinu formula.

Turklāt aizpildot pie mums tikai vienu pieteikumu, ir iespējams saņemt visu veida piedāvājumus kā arī tos salīdzināt un izvēlēties pašu labāko, un piemērotāko gan no piedāvājuma viedokļa, gan atbilstības paredzamajam mērķim.

bilde līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
elizings logo

Komentāri (5)

13.09.2021 10:25
man arii viss sakrita
15.07.2021 14:07
Vai ir pieejams auto līzings bez oficiāliem ienākumiem ? Paldies
28.07.2021 15:57
Ļoti ērti. Man kalkulatorā viss sakrita ar piedāvājumu pēc pieteikuma aizpildīšanas.
25.05.2023 14:18
Loti Erts kalkulators, bet lai precīzi uzzinatu par savu situaciju jāiesniedz pieteikums, kurs būs piemerots tiesi tev
20.06.2023 12:25
tagad tie kalkulatori ir visur, kur piedavā kredītus. Bet ne vienmer visi cipari sakrīt. Visi klienti ir individuali

Atstāj savu komentāru

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!